Heli İstifleme Yöntemleri - Duvara Asma

Buda Benden :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Celalettin Yazkan' Alıntı:
kardeşim bunları adamı delirtmek için mi koyuyorsun
Bence kesinlikle evet :lol: saka bir yana ortamın gercekten de güzelmiş Deniz :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkür ederim, neydik ne olduk :)

Bir tane büyük modelim var o da salonda Gümüşlük dolabinin üstünde duruyor, 911 de 500ün palinde duruyo :lol:

Şimdi modellerin olduğu oda müsafir odam , ama bırak müsafiri , kendim bile adım atacak yer bulamıyorum , haa ne modelim mi var , bir uçak bir 450 bir 922 ama odanın halini anlatamam :D yaşamanız lazım :lol: azcık çeki düzen verirsem bir foto koyarım... :D

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Şimdi modellerin olduğu oda müsafir odam , ama bırak müsafiri , kendim bile adım atacak yer bulamıyorum , haa ne modelim mi var , bir uçak bir 450 bir 922 ama odanın halini anlatamam :D yaşamanız lazım :lol: azcık çeki düzen verirsem bir foto koyarım... :D

Abi yaşamanız lazım diyince bu halini merak ettim ben. ;D Before , after yapmak lazım.

Ayrıca çok güzel paylaşımlar olmuş valla :bravo: Bende eklerim bir ara ben pek duvar işini sevmiyorum.Görsel olarak hoşuma gitmiyor ama kullanışlı olduğu kesin.

Biraz geçte olsa tabi ki sözümü unutmadım. :) Buda benim yaşam alanım. :laugh: :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arda Erkan' Alıntı:
Biraz geçte olsa tabi ki sözümü unutmadım. :) Buda benim yaşam alanım. :laugh: :RCKolik:
Arda maşallah senin yaşam alanında gayet güzelmiş :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Arda maşallah senin yaşam alanında gayet güzelmiş :D

İdare ediyoruz abi işte. :laugh: Titanın yerine 380 istiyorum ilerleyen zamanda kısmet olursa bakalım. :laugh: