Hezarfen'e yeni bir savaş kuşu geliyor! North American B25 Mitchell

Ben elektrikli zannettim önce. Hem de yakıtlı!... Şimdi daha çok merak ettim

Aman Sümer bey, bu model müritlere bırakılmaz! Bence şeyh kendisi uçsun...

Yaa ben pilli şeylerle uğraşmam (nitro starteri ve C130 hariç!). :)

Maiden uçuşlarını hafta sonu benim de olabildiğim zamanlara denk getirsen ben de en az senin kadar mutlu olacağım :thumbup::heartxf:

Hah sonunda (gerçek) çok motora dalıyor Sümer Abi! :halay::yuppi::hoppa:

Hayırlı olsun abi keyifli uçuşlar :thumbup:

Bir arkadaşımızın deposunda bekliyordu senelerdir. Geçen gün tesadüfen iki motorun birlikte çalıştığı testi izleyince sese vuruldum... Bu uçağın depolarda çürümesine izin veremezdim. :D

Sen bu modelle bolca uçup biraz piş, yeterince tecrübe kazanınca başka bir arkadaşın deposunda başka bir çift motorlu bekliyor senin için :coolxf:

Offff, Sümer abi model beni mest etti.:heartxf:
Uçuşu da trainer gibiyse , ben bunu uçururum , hemi de savaşçılık oynarım bununla :evil:. ....da İstanbul'a nasıl gelicez..:embarras:
Neyse , hele sen bir maiden yap hevesini filan al , belki birgün sürpriz bir ziyarette okşarız kanatlarını....:thumbup:

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
Haftaya ordayiz ya abi, senin haberin yok mu??
Sizleri görmek için mutlaka uğramaya çalışırım tabii... Ama yarışmanızın orta yerinde uçak uçurulmasına pek sıcak bakmayacağınızdan eminim.

Sizleri görmek için mutlaka uğramaya çalışırım tabii... Ama yarışmanızın orta yerinde uçak uçurulmasına pek sıcak bakmayacağınızdan eminim.
Nerden çıkardın Sümer abi, çok sıcak bakarız hemde. :eek:

Yarışma günü serbest uçuşlar için bolca zaman kalacağını tahmin ediyorum. Modelsiz gelene ceza var aksine. :lollol:

Hem diyelim ki olmadı en kötü ihtimalle şu meşhur kordonbleü'dan yeriz birlikte. :)