İlk uçağım ve flysky9x kumanda hakkında.

bayus

Yeni Uye
Herkese iyi akşamlar. Ilk uçağımı yaptım çok şükür. Ama anladım ki işin kolay yanıymiş. Ustalar yardım ederseniz çok sevinirim. Ucagımın iki kanadında birer servo kuyrukta da elevator ve ruder servolari var. Kumanda ayarlarını yapamadım. Saat gecenin 3 ü oldu ne yaptimsa olmadı. Lutfen yardım edermisiniz.

Olmayan ne ki. Komutların servolari ne sekil hareket ettirmesi gerektiğini mı bilmiyorsun, yoksa biliyorsun ama kumanda üzerinden mı yapamıyorsun ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu arada Afyon'dan Kadir kurt kardeşimiz var. Özelden mesaj atarak mutlaka iletişime geçin derim. Genc ama cok efendi ve bilgili bir kardeşimizdir. Size her türlü konuda yardımcı olacaktır

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Olmayan ne ki. Komutların servolari ne sekil hareket ettirmesi gerektiğini mı bilmiyorsun, yoksa biliyorsun ama kumanda üzerinden mı yapamıyorsun ??

evet dediğiniz gibi komutların servoları nasıl hareket ettireceğini bilmiyorum. 2 kanadı alıcıda nereye baglayıp kumandadan ne gibi işlemler yapmalyım

Uygun bir zamanda gerekli linkleri vereyim.

özelden mesaj gönderdim

Kadir Kurt' Alıntı:
özelden mesaj gönderdim
Gerci Kadir sana her turlu teknik destegi verir ama ucaktaki yonler ve olmasi gereken hareketleri su konuda aciklamistik :RCKolik:

Teşşekür ederim cevabınız için. Linkteki bilgilere göre servoları ayarladım. Kumanda ayarları kaldı. Onuda inşallah Kadir beyle yaparız.