İlk Uçağımı Topluyorum

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
İlgi Alanı
Hepsi
üstatlar bende Turnıgy 9x kumanda ve frsky d8r-ii plus alıcı var bu alıcı çift kanallı alıcı olarak geçiyor bu özellik ne işe yarıyor bilen arkadaş varsa beni bilgilendirse baktım ama forumda bulamadım eğer böyle bir index varsa oraya yönlendirebilirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler :)

İlgi Alanı
Uçak
Bu alıcı ile modülün karşılıklı olarak haberleşebilmesi demek. Ama T9x kumandasında maalesef artık üretilmeyen bazı ilave anakart ilaveleri yapmadan telemetri verilerini götüntüleyemezsiniz. Bir ara bu modüle haricen takılabilen ve kumandaya tutturulabilen bir ekran satılıyordu. Ana hala var mıdır? Araştırmak lazım..

İlgi Alanı
Hepsi
Bu alıcı ile modülün karşılıklı olarak haberleşebilmesi demek. Ama T9x kumandasında maalesef artık üretilmeyen bazı ilave anakart ilaveleri yapmadan telemetri verilerini götüntüleyemezsiniz. Bir ara bu modüle haricen takılabilen ve kumandaya tutturulabilen bir ekran satılıyordu. Ana hala var mıdır? Araştırmak lazım..
tesekkur ederim