İlk Uçağımı Topluyorum

üstatlar bende Turnıgy 9x kumanda ve frsky d8r-ii plus alıcı var bu alıcı çift kanallı alıcı olarak geçiyor bu özellik ne işe yarıyor bilen arkadaş varsa beni bilgilendirse baktım ama forumda bulamadım eğer böyle bir index varsa oraya yönlendirebilirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler :)

Evet o ne anlama geliyor yani ne gibi bir avanyaj sağliyor veya ne işe yarıyor

Bu alıcı ile modülün karşılıklı olarak haberleşebilmesi demek. Ama T9x kumandasında maalesef artık üretilmeyen bazı ilave anakart ilaveleri yapmadan telemetri verilerini götüntüleyemezsiniz. Bir ara bu modüle haricen takılabilen ve kumandaya tutturulabilen bir ekran satılıyordu. Ana hala var mıdır? Araştırmak lazım..

Bu alıcı ile modülün karşılıklı olarak haberleşebilmesi demek. Ama T9x kumandasında maalesef artık üretilmeyen bazı ilave anakart ilaveleri yapmadan telemetri verilerini götüntüleyemezsiniz. Bir ara bu modüle haricen takılabilen ve kumandaya tutturulabilen bir ekran satılıyordu. Ana hala var mıdır? Araştırmak lazım..
tesekkur ederim

abiler bende ts832 ve rc 832 alıcı verici var ben bunların görüntüsünü laptoptan alnak istiyorum nasıl yapacağımı bilen varsa bilgilendirirseniz sevinirim. yoksa olmuyormu ???

Üstatlar elimde boyle bdesc-s10e-rtr diye bir alet var fırçalı motor sürücü yaziyordu ama 12 v motorumu suremedim acaba nerede yanlos yapiyorum ??

Üstatlar elimde boyle bdesc-s10e-rtr diye bir alet var fırçalı motor sürücü yaziyordu ama 12 v motorumu suremedim acaba nerede yanlos yapiyorum ??
Fırçasız motoru, fırçalı ESC ile süremezsin, ondan olabilir mi acaba ?

• Beğen
Tepkiler: Eyupcan altıntaş