Kendi Yakıtımızı Yapalım

Ynt: Kendi Yakıtımızı Yapalım

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bana belden aşağı vuruyor diyenlere bak. :lol:
Belden aşağı vurmakla ne ilgisi var, gurur duyduk Sümer Abi. :saygilar: Aramızda kaç kişi televizyona bir yayına katılmıştır, üstelik bir konuda uzman kişi olarak. :bravo: :bravo:

Yalnız o maketi yapan arkadaşlarla nasıl bir sohbet ettin yayın öncesinde çok merak ettim açıkçası. Her zamanki gibi yine mütevazi davranıp " bende maketlerle uğraşıyorum, yapan arkadaşlarla konuştuk biraz " demişsin, seni tanımayan birinin aklına plastik maketler falan gelmiştir muhtemelen. :laugh:

Gerçi maketede şöyle bir baktım da sağına soluna iki tane daha tahta çaksak işte oldu sana uçak :lollol: :lol: :lol:

Kendi Yakıtımızı Yapalım

Belden aşağı vurmanın kralı Karakaya'dan bekliyorum hala Japon sitesinin linkini. Nasıl olduysa bu sefer es geçti! :p :D
Haa iki yana kanat çakmaya gelince... Senin tepene de bi vantilatör taksak oldun heli... :lol:
Bak kaşıntı için sana kortizonlu krem önereyim. :D :p :D :p

Kendi Yakıtımızı Yapalım

Sümer Yamaner' Alıntı:
Belden aşağı vurmanın kralı Karakaya'dan bekliyorum hala Japon sitesinin linkini. Nasıl olduysa bu sefer es geçti! :p :D
Haa iki yana kanat çakmaya gelince... Senin tepene de bi vantilatör taksak oldun heli... :lol:
Abi madem bekliyorsun, senin hayal kırıklığına uğratmayalım :laugh: Hem bu vesile ile aramıza katılanlar da bilgilenmiş olsun :laugh: :D

------------------------------------------------- ALINTIDIR-----------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sümer abim, seni neden çok sevdiğimi şimdi daha net anladım. Demek ki helici heliciyi görünce hissediyor :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kendi Yakıtımızı Yapalım

Bodrum bodrum... İyi seyirler :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kendi Yakıtımızı Yapalım

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
......

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Yukarıda verdiğim linkteki video kaldırılınca, diğerinin başına da aynı şey gelmesin diye kalan videoyu DOWNLOAD edip, YOUTUBE tekrar UPLOAD ettim.

Sırf bu ölümsüz ve paha biçilemez anılar kaybolmasın diye :thumbup: Sümer abim teşekküre gerek yok baştan söyleyeyim, senin için ne yapsak azdır %p ;) :) :laugh:

Kendi Yakıtımızı Yapalım

Sümer Yamaner' Alıntı:
Ohoooo siz bunlara helikopter uçurmak diyorsanız... :p
Tabii ki abi, başka ne diyelim ki. video yeniden bakınca tamamen kontrollü Ucan bir Heliporter ve onu uçuran yetenekli bir pilot görüyorum :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kendi Yakıtımızı Yapalım

Sümer Yamaner' Alıntı:
... Senin tepene de bi vantilatör taksak oldun heli... :lol:
Ben bi eczaneye kadar gideyim. :laugh:

Ynt: Ynt: Kendi Yakıtımızı Yapalım

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Celalettin abi sen taraf mı değiştirdin yoksa :eek: :eek: Biz seni en son helici değerli bir abimiz olarak biliyorduk en son :lol:
Huzura ermek uzereyim sadece huey fuselage kalacak onun dışında warbird ler beni bekliyor [emoji106] [emoji106] [emoji106]

Ynt: Ynt: Kendi Yakıtımızı Yapalım

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Huzura ermek uzereyim sadece huey fuselage kalacak onun dışında warbird ler beni bekliyor [emoji106] [emoji106] [emoji106]
Abi yapma etme, kiyma kendien, kiyma bunca yillik emeklerine :laugh: :D

Ynt: Kendi Yakıtımızı Yapalım

Yaş icabı Mehmet yarım asır geride kaldı zaten 3d hicbir zaman bana cazip gelmedi sadece scale helilere merakım var onun dışında da warbird ler beni cezbetmistir .

Kendi Yakıtımızı Yapalım

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Yaş icabı Mehmet yarım asır geride kaldı zaten 3d hicbir zaman bana cazip gelmedi sadece scale helilere merakım var onun dışında da warbird ler beni cezbetmistir .
Böyle dediğime bakma abi vaktim ve uygun bir alan olsa ben de heli uçuşları arasında sırf boş boş dinlenmek yerine Warbird uçurmak isterdim dogrusu :)

Sent from my iPhone using Tapatalk