KERMES - Ücretsiz ürünler

Maalesef kasayı iki gün önce verdik . İlk mesajı güncelleyeyim.
Bir başka kasa koyacağım şimdi ama biraz ütopik bir şey
Thermaltake P5 Uzay KASA:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ürün kullanılmıştır ancak önündeki pleksi parçasını hiç kullanmadım yani sıfır , o yüzden çok iyi durumda . Ölçü olarak bayağı büyüktür. Yaklaşık 60 x 60 cm kare şeklinde , dikey ayaklı , yatay veya duvara monte şekilde kullanılabiliyor. Orijinal kutusunda kargo bedava eve teslim.

Şu andaki piyasa fiyatı yaklaşık 1500 TL
Kermes fiyatı dört adet abonelik = 48 USD Yaklaşık: 280 TL

Bu benim kullanacağım ortama çok ütopik gelir ama gerçekten güzelmiş tam bir oyuncu kasası. Kermesi takip ediyorum. Uçar starteri olursa talip olurum.

O kadar güzel ürünler paylaşılıyor ki benim ürünlerim aralarında sönük kaldı? Neyse ben yine de ümitliyim:halay: Bu arada bir adette şapka ekliyorum? Eee artık alan çıkar?☺
Düşünüp koyman bizim için en değerlisi Selçuk kardeşim :thumbup:

ha gayret arkadaşlar sekiz ürün daha satılırsa bu senenin parası çıkmış olacak
Aynen İlker kardeşim :RCKolik:

Bu arada bugünkü buluşma sırasında @Ömer Erkan abimizin bir önerisi oldu. Ürünlerin takibinin daha kolay olması adına önerisini hayata geçirdik.

1- ALIM-SATIM bölümünün altına "KERMES" adında yeni bir alt bölüm açıldı.

2- Şu ana kadar Kermese ürün olarak katkıda bulunan arkadaşlarımızın adı altında paylaşılan ürünler taşındı.

Bundan sonra ilgili konular veya bu bölüm altına açılacak yeni konularla ürün takibi çok daha rahat olacak :saygilar:

Elinde kullanmadığı veya fazladan bulunan rc kumanda, alıcı olan birileri çıkar mı?