Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Yazlık Türkiye programım belli oldu, her zamanki gibi program sıkışık :) 14 temmuzda zaten hezarfen var, geriye pratikte tek bir haftasonum kalıyor, 20-21 temmuz. Eğer olur da bu tarihlerde bir buluşma yaparsak İzmite de gelmek isterim :RCKolik:
Gerçekten süper olur, özledik seni kardeşim :heartxf: Tek ve en büyük sıkıntı tatil planların tam da yoğun olduğu bir döneme denk gelmesi;) Mesela ben %99 o tarihlerde izinde olacağım:embarras:

Neyse en kötü müsait olan arkadaşlar illa bir şey ayarlamaya çalışırlar :thumbup:

Bugün gerçekten de sıcak bir hava vardı. Bu yüzden sahaya biraz geç gidelim dedik :) ve iyiki de öyle yapmışız :D

Buluşmaya ben ve @Murat Ülger , @Muhittin Şentürk arkadaşlarımız katıldık :thumbup: Az uçuş, bol sohbet günü tamamladık :)

Öncelikle Murat kardeşimizin son uçuşunda uçağa monte edilen küçük bir kamerayla çektiği kısa videoyu paylaşalım. Kamera çok kaliteli olmasa da güzel bir düzenleme ve güzel bir muzik ile izlenebilir olmuş bence. Ellerine sağlık @Murat Ülger kardeşim.

Günün diğer önemli olayı ise @Muhittin Şentürk kardeşimizin yaptığı ÇAYLAK modelinin maideniydi. Kanatladaki esnemeyi saymazsak gayet güzel bir uçuş oldu. Kanatlar biraz daha güçlenince tadından yenmez bir model olacak :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Solaklar güzel araziydi, zemin düzlüğü yeşilliği doğallığı olsun, güneşin gün içindeki yönü olsun... Yol çalışmaları fabrikalar falan nasıl etkiler bilmiyorum ama güzel anılar kalacak en kötü ihtimalle. Bu anılara bir sayfa daha eklemişsiniz Mehmet abi, katılan çeken paylaşan herkese teşekkürler :)

Bu yaz ben de ne yazık ki uçuşlara fazlasıyla ara vermek durumunda kaldım :embarras: Nerede ise 3 aydır sahaya gidemiyorum. Türker kardeşimin durumu benden de beter ;D

Neyse bugün iki kafadar Arslanbey'de buluşalım dedik :eek: Ama uçmak için değil, F3N yarışması öncesi ot temizliği için :laugh::laugh:

Tamamen atalarımızdan kalan yöntemler ile yani kazma, ot bıçağı ve tırmık ile temizlik yapmaya çalıştık. 4,5 saat sonrası pestilimiz çıktı ama sahamız fena olmadı :thumbup:

Bu sene sürekli yağan yağmurlar sonrası otlar resmen bayram etti ;D Bu yaz onların yazıydı :lollol:

Lafı fazla uzakmadan durumu sizlerle paylaşmak için görsellerimizi hemen ilave edelim.

OT Temizliği Öncesi :

Temizlik Aşaması :

Temizlik Sonrası :

Son düzenleme:
Abi çılgınsınız , valla ağzım açık kaldı :eek:???
Gerçekten büyük bir özveri ve emek sarfetmişsiniz , ne diyeyim , ellleriniz dert görmesin :saygilar:
Mehmet , şu Miami'deki yazlığın taksiti bitsin de , endüstriyel sınıf gerçek bir çim biçme arabası alalım yav , böyle gerçekten zor oluyor :D

Çoook uzun bir aradan sonra konumuzu güncelleyelim ;)

Malum bu yaz benim için pek bereketli geçmedi :( 2 ya da 3 defa ancak uçabildim koca yaz :undecided: Neyse ama bundan sonra telafi edeceğim inşallah :D

Bugün yazın bitmesinden sonra "Arslanbey Pistimizi" nin yeni sezon açılışını yaptık. Buluşma ben, @Ömer Erkan ve @Murat Ülger kardeşim geldi.

Hava güneşli ama biraz soğuktu. Yanımızda getirdiğimiz çayları içerek ve bolca muhabbet ederek içimizi ısıtmayı becerdik ama ;D Muhabbet arasında da uçmayı ihmal etmedik tabii ki. Bu arada ben epey paslanmışım :lollol: Biraz SIM çalışmam gerekiyor :lol:

Hanım bile sahaya gönderirken : " Epeydir uçmuyordun aman dikkat et" dedi :lol::lol: Neyse kırımsız bir şekilde eve dönmeyi becerdim :laugh::laugh:

Güne ait resimleri de buraya ilave edelim.

Bu arada @Murat Ülger kardeşim benim yeni gördüğüm 2 zamanlı 9cc NGH benzin motoru almış. Motor görünüş ve ses olarak gerçekten de çok hoş. Ee biz de bu fırsatı kaçırır mıyız hiç :) Hemen bir ürün inceleme videosu çektik. Motor hakkındaki detayları yarın ayrı bir konu olarak paylaşacağım inşallah.

Özetle uzuuun bir ara sonrası sahalara dönmek güzeldi, hem helilerimi hem de arkadaşımlarımı özlemişim valla :D
Darısı henüz sahaya dönemeyenlerin başına diyelim, @Türker Akgün, @Safak ALTINTAS ;D

Son düzenleme: