Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Uçtu arkadaşlar uçmaz mı hiç ;D Ama yıllardır hep aynı hareketleri yaptığım için sizleri sıkmamak adına video çekmiyorum :laugh::laugh:

Abi ama artik ozlettin ucuslarini...

Abi Solaklar da seni özledi. Her buluşmada Taner ve Ömer abi ile kulaklarını çınlatıyoruz. :) Bu son buluşmada da konuştuk. Bayram sonrası @Sumer Yamaner abimizi Solaklara çağıralım diye:D

Ben bu filmi gormustum. @Sumer Yamaner abi Solaklar'a gelecekti, hatta ben de gelecektim, ama sonunu hatirlayamiyorum. Cok oldu, 2-3 sene falan oldu ?

Sümer abinin yanında eşantiyon da kabul ediyormusunuz abi @Mehmet Kucuksari @Emre Kaman
Etmez miyiz hiç ;D
Aa, ama bensiz olmaz ki :lollol:;D:lollol:

(Solaklara son gittiğimin üzerinden 13 sene geçti galiba, hiçbiriniz benden daha çok özlemiş olamazsınız!)
Sen Solaklar da mı geldin kardeşim :eek: Hem de ben modelciliğe başlamadan önce :D @Ömer Erkan abimizin de dediği gibi çok değişti :( Ama hala idare eder ve hala güzel durumda kardeşim :heartxf:

Solaklar dediğimiz Bekirpaşa'daki çayır değil mi? yanlış mı hatırlıyorum acaba. 2007 veya daha yüksek ihtimalle 2008'deki planör yarışmasına gelmiştim oraya...

İyi yönde mi kötü yönde mi?

Ev sahibi olarak ben de oradaydım tabii. Kesin karşılaştık o zaman orada.

Değişim maalesef iyi yönde değil. Yakınından otoyol bağlantıları geçti, arkamıza koca bir fabrika yapıldı, bir bölümü sürüldü falan.

Az daha paylaşmayı unutuyordum ;) Biz de geçtiğimiz haftayı boş geçmemiştik :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol