Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Her buluşmada bu heliler küçülüyor mu bana mı öyle geldi? Şafak Abi'nin düşüdüğü yere bir düşürmek lazım abi modelleri.
Biz yaşlandıkça model küçültüyoruz kardeşim :lollol: Büyük modeller siz gençlere için :D

Hava kötü olunca hiç sesimi çıkarmamıştım. Ama, telefondaki cevapsız çağrıyı aradığımda, @Murat Ülger "biz gidiyoruz gel istersen" deyince, model falan düşünmeden atladım gittim. Uçuş falan aramadım, tek istediğim iki muhabbetti. Hava soğuk, bir de yağmur başlayınca, fazla kalamadık. Ama iyi geldi! ?

Hey gidi hey , Arslanbey'in çimenlerine uzanmayı bile özledik , ne güzel günlermiş , akıp giden ömür gibi , kıymetini şimdi daha çok anlıyoruz.:embarras:
Bahar geliyor ve çimenler öksüz , raflarda tozlanan modeller ,kumandalar öksüz , rüzgâr ılık ılık esiyor ama, kopan uçurtma öksüz , ipi elinde kalan çocuk öksüz....:embarras:
Bitsin artık şu bela , sıkıldım artık ya , valla bir buluşsak , hepinize sarılıp şapur şupur öpeceğim sözüm olsun
Elinize sağlık Mehmed'im.....:bravo::RCKolik:

Yine aylar sonra ilk defa geçtiğimiz hafta sonu cumartesi günü Solaklara gittik. Buluşmaya @Ömer Erkan , Taner abi ve ben katıldım.

Kismi güneşli ve hafif rüzgârlı bir gündü. Bolca muhabbet edip, uçuşlarımızı gerçekleştirdik. :thumbup:

Yillar sonra Blade 180 modelimi sahaya götürdüm. İlginç şekilde pilleri hala saglam kalmış. Hal böyle olunca hafif rüzgara rağmen bolca kendisi ile uçtum. Micro Heli olarak kendisiniyle epey bir hasret gidermiş olduk :evil:

Gelelim güne ait bir kaç görselle.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Temmuzun ikinci yarısı ve agustosun ilk yarısı arasında bir buluşma ayarlayabilirsek katılma imkanım olacağını mutlulukla bilgilerinize arz ederim :)
Kocaeli ekibi olarak hemen bir organizasyon yapalım kardeşim :heartxf: Geçen sene pandemi nedeniyle pas geçmiştik. İnşallah bu sene hasret giderelim. :thumbup:

Kocaeli ekibi olarak hemen bir organizasyon yapalım kardeşim :heartxf: Geçen sene pandemi nedeniyle pas geçmiştik. İnşallah bu sene hasret giderelim. :thumbup:

1 Temmuzdan itibaren sokağa çıkma kısıtlamaları da kalkıyor...??

Çok şükür geçtiğimiz cumartesi gününü de boş geçmedik :yuppi:

Geçen haftanın aksine, bu hafta sonu oldukça sıcak ve bunaltıcı idi ;) Ama yine de keyifli, hoş sohbetli ve uçuşlu güzel bir gün geçirdik :D

Bu arada bir misafirimiz de vardı :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vayyy çaktırmadan neler neler yapılıyorrr... :D:lollol::thumbup:
Valla abi inan tüm gün kulaklarını çınlattık. Keşke Hazerfen anadolu yakasında olsaydı da hep beraber atlayıp gitseydik diye ;)

Hatta ben bir ara 14:00 sonrası alo deyip, maiden durumunu sorayım dedim ama sonrada unuttum. :)