Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Uçuşlar harika ve heyecan verici:D stick lerinize sağlık. Uçuş alanı da tam yurt dışındakiler gibi olmuş, mısır tarlalarının ortası. Fakat orada dikkatimi çeken bir traktör var Mehmet abi, sanki siz şimdi uçun bakalım gelecek hafta geldiğinizde pist mist bulamayacaksınız der gibi duruyor.:laugh::laugh::laugh::laugh:

Dün yine güzel bir buluşma oldu. Ama uçuş anlamında değil, yemek anlamında :lollol::lol:

Organizasyonu yapan @Ömer Erkan ve Taner abimize tekrar teşekkür ederiz :thumbup: Sayelerinde senenin ilk balığını sahada yemiş olduk :hoppa:

Ucus anlamında günün en ilginç olayı @Emre Kaman kardesimin Goblin 380 yaşadığımız olaydı.

Goblin 380 yaklaşık 1 ay önce sahaya geldiğinde kuyrukta ara ara titreme yapıyordu. Bu hafta da benzer durum oldu. Hatta invert pozisyonda noise in bize doğru gelirken kuyruk birden acayip bir şekilde titremeye başladı. Dedik ne oluyor ?

Neyse Emre modeli indirdi. Ayarları bozulmuş herhalde diye düşünerek üniteye bağlanacaktı ki sorunu birden fark ettik ?

Sorun Brain ünite altındaki yapışkan bandın zaman içerisinde özelliğini kaybedip, hafif hafif yerinden oynamaya başlaması imiş ?Neyse hemen bandı yeniledik ve model yine eskisi gibi kusursuz şekilde uçmaya başladı ?

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Dün yine güzel bir buluşma oldu. Ama uçuş anlamında değil, yemek anlamında :lollol::lol:

Organizasyonu yapan @Ömer Erkan ve Taner abimize tekrar teşekkür ederiz :thumbup: Sayelerinde senenin ilk balığını sahada yemiş olduk :hoppa:

Ucus anlamında günün en ilginç olayı @Emre Kaman kardesimin Goblin 380 yaşadığımız olaydı.

Goblin 380 yaklaşık 1 ay önce sahaya geldiğinde kuyrukta ara ara titreme yapıyordu. Bu hafta da benzer durum oldu. Hatta invert pozisyonda noise in bize doğru gelirken kuyruk birden acayip bir şekilde titremeye başladı. Dedik ne oluyor ?

Neyse Emre modeli indirdi. Ayarları bozulmuş herhalde diye düşünerek üniteye bağlanacaktı ki sorunu birden fark ettik ?

Sorun Brain ünite altındaki yapışkan bandın zaman içerisinde özelliğini kaybedip, hafif hafif yerinden oynamaya başlaması imiş ?Neyse hemen bandı yeniledik ve model yine eskisi gibi kusursuz şekilde uçmaya başladı ?

Abi siz neredesiniz göremedim sizi :)

@Hakan Ülgenalp seni çok iyi anlıyorum. Ama, o tavada gördüğünü sadece bir "balık" diye nitelemek doğru değil, o bir "Karadeniz hamsi"! :p Akdenizde bulunmaz, bulunanınsa tadı olmaz! ? Bu taraflara gelirsen hep beraber yeriz.
Abi nasıl da anladın beni , yıllar var gerçek hamsi yemeyeli , bizde Akdeniz var , o da yağsız tuzsuz kepek gibi bişey oluyor, bazen de bunun bi sahtekar olanı var , Piç hamsi diyorlar , ondan da aldık , gerçek diye sattılar tabi , bizim akdenizinkinden de berbat, töbe almıyorum , istarvite,sardalyaya devam:embarras:
Buluşma bence mükemmel olmuş, uçuşlar öyle ya da böyle olmuştur, ama bu yemekle bu buluşma artık unutulmaz :thumbup:%p:halay:

Güzel bir buluşma olmuş, Model içinde geçmiş olsun, demekki uzun bir süre kırım yapmayınca insanın başına bunlar geliyormuş ?

• Sevdim
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Konumuzu güncellemeyeli nerede ise 2 yıl olmuş :eek: Şimdi soracaksınız bu arada hiç mi buluşma olmadı diye.

Elbette oldu. Özellikle @Ömer Erkan , @Murat Ülger ve Tamer abimiz fırsat buldukça buluşma yapıp uçtular. Ben de eskisi kadar sık olmasa da kendilerine eşlik etmeye çalıştım. Sayımız artık 4 kişiye düşüp, hep aynı modeller olunca nedense görsel paylaşım yapmaya üşendim. ;)

Ama artık bundan sonra sizlere söz, 1-2 kare de olsa her buluşmada resim paylaşacağım. Bu konuda aramıza 5 yıl sonra geri dönen @Mustafa Hacılar kardeşimin de desteğini bekliyorum. :)

Bu hafta sonu cumartesi günü yaptığımız buluşmadan hemen biraz görsel paylaşayım. :saygilar:

Yıllar sonra Kocaeli de tekrar sizlerle birlikte olabilmek gerçekten beni bayağı mutlu etti. Özlemişim. Ben bu haftayı misafir olarak geçtim, model vs. getiremedim ama bundan sonra fırsat buldukça sahadaki yerimi alırım aranızda. Bu hafta pek hazırlıklı değildim fazla faydam dokunmaz ama bir kaç ekleme yapayım bende o zaman.

Ömer abi ve Mehmet abinin uçuşlardan bir kısımda benden olsun ilk olarak,

Birkaç karede buraya gelsin,

.....