Kumanda tavsiyesi acil

Ayberk Görkan

Acemi pilot
Selamun aleyküm sonunda bir kumanda almaya karar verdim.
Tavsiye edeceğiniz kumanda mümkünse Trainer ve normal kullanıma uygun olmasına ihtiyacım var (orta bütçe ). Birde kullanacağım kumanda uçak uçurmaya daha müsait olabilirse çok memnun olurum şimdiden teşekkürler. :D :D :D

Kumanda tavsiyesi acil

Forumda ara kısmına bu başlığı açsa idin umduğundan fazla tavsiye olduğunu görürdün[emoji106]

Kumanda tavsiyesi acil

Ayberk kan aranıyor gibi istediğimiz bilgiye hemen ulaşabilmek için " acil " yazıp konu açmıyoruz biz bu forumda.

Ayrıca sorduğun soruyla alakalı forumda pek çok detaylı bilgi olduğunu göreceksin, onlara hiç bakmadın sanırım. Tabi acil olunca... :p :lollol: :lollol:

Kumanda tavsiyesi acil

Sorduğun sorunun cevabı ve çok daha fazlası.... Sana sadece birazcık vakit ayırıp okumak kalıyor Ayberk ;)

Kumanda tavsiyesi acil

Mikado vbar control... Çok ucuz ve güzel bi kumanda :)

Kumanda tavsiyesi acil

Rasim Öztürk' Alıntı:
Mikado vbar control... Çok ucuz ve güzel bi kumanda :)

vbar dısında unıteler ılede çalışıyormu ?? yanı kumandayı alınca vbar'a baglı kalıyoruz dıye bılıyorum ama yalnıs da bılıyor olabılırım.. eger oyle ıse kı oyle bılıyorum bana yaramaz :)

Kumanda tavsiyesi acil

" Kumanda tavsiyesi acil" den anladığım şu. "Şuan elimde 1000 lira filan var ve uçuş alanındayım hemen şuan uçmam lazım" ;D

Kumanda tavsiyesi acil

Turnigy 9X ve Frsky DJT Combo 2.4Ghz Modul&V8FR-II 8 kanal alıcıyla kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.Tabi bütçenize göre hitec, futaba, jr modellerine de bakabilirsiniz.

Kumanda tavsiyesi acil

Tamer Öztürk' Alıntı:
Turnigy 9X ve Frsky DJT Combo 2.4Ghz Modul&V8FR-II 8 kanal alıcıyla kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.Tabi bütçenize göre hitec, futaba, jr modellerine de bakabilirsiniz.

Tamer bayağı eski bir konuya yazmışsın zaten arkadaş 9 ileti de kalmış kumandayı bulmuş herhalde :laugh:

Kumanda tavsiyesi acil

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Tamer bayağı eski bir konuya yazmışsın zaten arkadaş 9 ileti de kalmış kumandayı bulmuş herhalde :laugh:
Haklısınız abi konu Temmuz ayında açılmış ben de dikkat etmeden cevap yazdım. :lollol: