Görseller Malatya Buluşmaları

Malatya ekibi aramıza tekrar hoş geldiniz :thumbup: Güzel paylaşımlar ile konuyu renklendirdiğiniz için tek tek hepinizin ellerine sağlık @Hakan Aras, @Emre AKTÜRK ve
14.06.2020 : Sığınacak bir ağaç gölgesi olmadığından, hava her ne kadar serinde olsa Güneş yakıyor tepeden. Rüzgarda azalmaya başlıyor saat 16:00 civarlarında.
Bu gün sorunu değerlendirme raporlarını okumak ise ayrı bir keyif :heartxf:

Arkadaşlar, küçük bir ricamız olabilir mi acaba ?

Gördüğüm kadarıyla resimleri "hizliresim.com" yüklüyorsunuz. Bu tür yerlerdeki resimler ne yazık ki zaman içinde kaybolabiliyor.

Bu nedenle forum için KENDI Resim server kurduk. Eğer sizler de resimlerinizi "Resim Yükle" butonu ile yüklerseniz, resimler kalıcı olacaktır :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

NOT : Kullanımı basit ama zamanında şöyle bir konu hazırlamıştık ;)

Arkadaşlar, küçük bir ricamız olabilir mi acaba ?

Gördüğüm kadarıyla resimleri "hizliresim.com" yüklüyorsunuz. Bu tür yerlerdeki resimler ne yazık ki zaman içinde kaybolabiliyor.

Bu nedenle forum için KENDI Resim server kurduk. Eğer sizler de resimlerinizi "Resim Yükle" butonu ile yüklerseniz, resimler kalıcı olacaktır :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

NOT : Kullanımı basit ama zamanında şöyle bir konu hazırlamıştık ;)

Tamamdır Teşekkür ederim

Harika bir rapor, okurken yaşadım adeta!
Harika bir video, harika bir müzik. Vallahi keyfim yerine geldi! Teşekkür ederim! ?

Neredeyse bütün videolarınızı izledim. Muhteşem uçuşlar, görüntüler ve editler emeklerinize sağlık. Uçak uçarken birilerininde dron ile kayıt alması beni aşırı derece de gaza getiriyor diyebilirim çünkü ortaya çok güzel görüntüler çıkıyor.:hoppa:Çalışmalarınızı merakla bekliyorum.

Teşekkür ederim. Paylaşım güzeldir lakin paylaşıma yorum almak dahada değerli.

Saat 15:00 de sokağa çıkma yasağı biter bitmez kendimizi piste attık. FPV quadla arkadaşım Koray' ın motosikletini takip etmeye çalıştım. Yerde giden bir aracı takip etmek, havadaki RC uçağı takip etmekten daha zormuş gerçekten. Her an bir tedirginlik. Acaba yanda görmediğim bir ağaç dalı, bir elektrik hattı var mı diye korkarak uçtum. Drift yarışlarını fpv quadla takip eden pilotları tebrik ediyorum :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol