Görseller Malatya Buluşmaları

Bu mevki tecdenin üst kısmımı, benim çocukluğumda aksi tarafta tohma üzerinde (kuzey batısı) "Konak" diye bir yer vardı ama oralara benzemiyor 50 yıl geçti.
Elinize emeğinize saglık.

Elinize sağlık. :saygilar:
Kendisi birşeyleri geliştirip işlevsellik kazandıran insanlara gıpta ediyorum.:thumbup:
Güzel video için teşekkürler. Hayli yüksek irtifalarda, yanılmıyorsam Beydağının da üstünde olmuşsunuz zaman zaman.
Bir ara Cape Canaveral üstünde dolaşıyorsunuz sandım. Meğerse aşağdaki minareymiş...:lol:

Elinize sağlık. :saygilar:
Kendisi birşeyleri geliştirip işlevsellik kazandıran insanlara gıpta ediyorum.:thumbup:
Güzel video için teşekkürler. Hayli yüksek irtifalarda, yanılmıyorsam Beydağının da üstünde olmuşsunuz zaman zaman.
Bir ara Cape Canaveral üstünde dolaşıyorsunuz sandım. Meğerse aşağdaki minareymiş...:lol:
Abi bu ara evde tıkıldık yapacak iş arıyoruz. Aklıma bu geldi birden gimbal taksam nasıl olur acaba dedim. İHA lar gibi gövdenin altına taksam inişte mekanizma darmadağın olur, iniş takımı yapmam gerekir onunda dezavantajı var benim için.. Her yerden pist yok kalkamam, uçak ağırlaşır v.s.. Gimbal gövde üstü olursa 90 derece aşağı bakamaz falan.. Velhasıl thingverse ye ilk dizaynımı da böylelikle eklemiş oldum. Büyük talon sahibi arkadaşlar gönül rahatlığı ile deneyebilir. Hazır drone gibi bişey oldu.. talon zaten stabil uçak bu şekilde canlı görüntü uçarken zerre sallanmıyor. Üstte bir tane daha fpv kamera var acil durumlar için..
Evet minare roket gibi duruyor :)