Görseller Malatya Buluşmaları

Saat 15:00 de sokağa çıkma yasağı biter bitmez kendimizi piste attık. FPV quadla arkadaşım Koray' ın motosikletini takip etmeye çalıştım. Yerde giden bir aracı takip etmek, havadaki RC uçağı takip etmekten daha zormuş gerçekten. Her an bir tedirginlik. Acaba yanda görmediğim bir ağaç dalı, bir elektrik hattı var mı diye korkarak uçtum. Drift yarışlarını fpv quadla takip eden pilotları tebrik ediyorum :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yine harika bir video, yine harika bir müzik! Teşekkür ederim.

Video fena olmuş :thumbup:
Ft spear ın setup ını ve hd kayıt yapan kamerayı öğrenebilir miyim?

Görüntüler iki farkli modelle çekildi. Her ikisindede hero7 kullaniyorum(1 adet ?). Takip yapan model 6 inc quadcopter. Uçak ise tbs caipirinha 2 nin ölçülerinde bir uçan kanat.
Sunnysky2216 1450 kv motor, 60a esc ,miniapm pro, bn880gps, 8x6 prop, strobe için 2 adet 10watt cob led, arduinopro mini, 1.2 rangevideo vtx, 433rangelink uhf, taranis x9dplus...

Teknofest nedeniyle uzun zamandır buluşma yapamamıştık. Dün iki kişilik bir buluşma yaptık ve ora senin bura benim bir iki mekan dolanıp cinewhoop la takıldım. Son zamanlardaki en verimli ve eğlenceli günüm oldu diyebilirim.

Teknofest nedeniyle uzun zamandır buluşma yapamamıştık. Dün iki kişilik bir buluşma yaptık ve ora senin bura benim bir iki mekan dolanıp cinewhoop la takıldım. Son zamanlardaki en verimli ve eğlenceli günüm oldu diyebilirim.

İzlerken bazı yerlerde istemsizce kafamı asagiya doğru eğdim ?? uçuş güzel ve heyecanlı. ?? Elinize sağlık.
Söylemeden geçemeyeceğim, sanki zaman zaman güvenlik sınırları zorlanmış ?

Paylaşımlarınızı özlemeye başlamıştık :thumbup: Güzel bir müzik eşliğinde izlemesi keyifli yine Harika bir çalışma olmuş :heartxf: Sticklerinize ve emeklerinize sağlık %p:bravo: