Görseller Malatya Buluşmaları

@Hakan Aras bey, bir şey sorayım, kullandığınız video yakalama ve edit programı nedir acaba? Ya da, EasyCap gibi araçlarla kullanmak üzere önerebileceğiniz bir yakalama ve düzenleme programı var mıdır?

@Hakan Aras bey, bir şey sorayım, kullandığınız video yakalama ve edit programı nedir acaba? Ya da, EasyCap gibi araçlarla kullanmak üzere önerebileceğiniz bir yakalama ve düzenleme programı var mıdır?
Video edit yaparken adobe premiere ve arasıra after effects kullanıyorum. Amacınız Fpv yaparken DVR almak mı? Easycap i ne amaçla kullanıyorsunuz?

İniş aşamasını nasıl yaptınız?
Önce quadı indirdim R9M modülü söktüm model değişip uçağı seçtim. UHF modülü takıp uçağın kontrolünü alınca sonra onu indirdim. Yani kısacası uçak otonom uçtu ama manuel indi

Video edit yaparken adobe premiere ve arasıra after effects kullanıyorum. Amacınız Fpv yaparken DVR almak mı? Easycap i ne amaçla kullanıyorsunuz?

Bir kaç eski D8 video kaset var, onları aktarmak için kullanıyorum. Sonra da basitçe düzenlemek istiyorum. Kendi yazılımı (VHStoDVD) pek kullanışlı değil. O'nun için sormuştum.