manavgat belediyesi model uçak pisti

Belediyeler böyle işler yaptıkça bende hevesleniyorum bizim belediyeye gitsek bize de bir pist yaparlar mı diye aslında çok güzel kocaman bir pistimiz(eski havaalanı) var. Yolu biraz düzeltilse bir asfalt dökülüp bir iki gölgelik koyulup elektrik çekilse gercek uçak bile inip kalkar. Gerçi en son tokiye satıldı söylentiler oldu :embarras: . Bakalım sonu ne olacak

Harika! Haritada görebilmemiz için bir konum bilgisi paylaşman mümkün mü acaba

Side'ye tatile geldigim zaman pistle ve Manavgatli modelcilerle tanismistim. Pist gercekten guzel, cevrede hicbir engel yok. Daha da guzel olan ise Manavgatli modelciler.
Bir de Akdenizin dogal guzelligi ve havasini katin... %p%p%p

Paylaşım için teşekkür ederiz. Az da olsa bu tür destekleri görmek hepimizi mutlu ediyor.

Eğer yanlış hatırlamıyorsam bir ara bu pistte FPV Quad buluşması yapılmıştı değil mi ?

Belediyeler böyle işler yaptıkça bende hevesleniyorum bizim belediyeye gitsek bize de bir pist yaparlar mı diye aslında çok güzel kocaman bir pistimiz(eski havaalanı) var. Yolu biraz düzeltilse bir asfalt dökülüp bir iki gölgelik koyulup elektrik çekilse gercek uçak bile inip kalkar. Gerçi en son tokiye satıldı söylentiler oldu :embarras: . Bakalım sonu ne olacak
Rantsal dönüşüm önemli:angry:, yazık olacak piste.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Suan 4s ancak pervaneyi biraz kucultup 6s ile ucmayi deneyecegim. Suan uzerinde eflite 15 motor var ayni motorun daha yuksek kv olani rare bear ile geliyor ve 6S ile ucabiliyor. Umarim bu motor da 6s'e dayanir.

Suan 4s ancak pervaneyi biraz kucultup 6s ile ucmayi deneyecegim. Suan uzerinde eflite 15 motor var ayni motorun daha yuksek kv olani rare bear ile geliyor ve 6S ile ucabiliyor. Umarim bu motor da 6s'e dayanir.

Öncelikle pistiniz hayırlı uğurlu olsun, çokgüzel görünüyor. Kırımsız keyifli uçuşlar dilerim.

Modelin renkleri pek güzel olmuş bence hiç boyamaya falan girişmeyin :)

Uçuşu ile ilgili görüşleriniz nasıl?

Öncelikle pistiniz hayırlı uğurlu olsun, çokgüzel görünüyor. Kırımsız keyifli uçuşlar dilerim.

Modelin renkleri pek güzel olmuş bence hiç boyamaya falan girişmeyin :)

Uçuşu ile ilgili görüşleriniz nasıl?
Pisti Manavgatli arkadaslar yapmistimislar. Side'ye tatile geldikce ben de kullaniyorum. Antalya bu isler icin harika bir yer. Daha da guzel olan ise Manavgatli model ucakci arkadaslarin misafirperverligi.

Forumlarda yazildigi uzere elevator cok hassas. Ya da baska bir sorun var. Expo arttirip atimlari kisinca sagir oluyor. Acinca da asiri hassas. Aklima gelen elevatorun esnemesi ya da push rod teli baglantisinda bir sorun var.

Onun harici gercekten guzel bir model. Dunku ucuslardan sonra elektronikleri soktum ve baska bir ucak basmaya karar verdim. veya Hazreti Willy Messerschmitt efendimizin en guzel eseri

Dun yine guzel bir gun gecirdik manavgat pistinde. Her ucusu ayri bir stres olan Me-163u bu sefer roket motoru ile ucurduk. Planorculere rahmet olarak gonderilen hazreti Heini Dittmar babamizin anisina yaptigimiz bu ucusun kisa bir video'su asagida.

Bu ucagi yerden kaldirmasi buyuk bir sorun. Her 3denemenin biri basarili. Ama bir kere ucmaya basladigi zaman ruzgar vs dinlemeden rayda ilerlermis gibi ucuyor.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Bu ucagi yerden kaldirmasi buyuk bir sorun. Her 3denemenin biri basarili. Ama bir kere ucmaya basladigi zaman ruzgar vs dinlemeden rayda ilerlermis gibi ucuyor.
Öncelikle paylaşım için teşekkür ederiz :thumbup: Oradaki tüm modelci dostlara selamlar :saygilar:

Gerçekten de her kalkışı büyük bir eğlence :heartxf: Havada geçiş sırasında çıkan duman smoke sistemine mi ait acaba ?

2017 yılında biz manavgattaki modelcilerin isteği üzerine belediyemiz tarafından yapılan model uçak pistine herkesi beklerim...

Merhaba ben ziya antalya dan, inşalalh geliriz uçağımızi tamamlayınca, antalya 'da karain pisti varmış bir türlü ulaşamadım herhangi bir abonelik gerekiyormu bilginiz varmi bu konu hakkında