manavgat belediyesi model uçak pisti

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Noel arifesinde Manavgat'da guzel bir 4 gun gecirme sansim oldu. Herzamanki gibi hem hava hem de ortam cok guzeldi. Bir ilki basararak Me163u elden atabildik.
Isin uzucu tarafi ise pistin Manavgatli "zalmlar" tarafindan tahrip edipmesi. Oturma kismindaki tahtalari yakip asfalti eriterek zarar vermisler. Her taraf cam kirigi. En kotusu de bu rutin bir hale gelmis, havanin musait oldugu her aksam gelip piste zarar vermeyi aliskanlik haline getirmisler.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Isin uzucu tarafi ise pistin Manavgatli "zalmlar" tarafindan tahrip edipmesi. Oturma kismindaki tahtalari yakip asfalti eriterek zarar vermisler. Her taraf cam kirigi. En kotusu de bu rutin bir hale gelmis, havanin musait oldugu her aksam gelip piste zarar vermeyi aliskanlik haline getirmisler.
Ne anlarlar böyle halka açık yerlere zarar vermekten... :angry: Yazıktır, günahtır ya.... :embarras:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vandallarin yaptiklarini tamir ve attiklarini temizledikten sonra hava guzel, manavgat guzel, arkadaslarla daha da guzel...
Keyifli uçuşlar, umarım bir gun yolumuz Antalya`ya düşerde tanışırız. Ülkemizdeki bazı genç nesillerimiz malesef barbarlığı eğlence sanar hale gelmiş vaziyette. Halbuki onlar bile ucundan kıyısından bu hobiye başlasa nöbet tutarlar şu güzelim pistte. Antalya Belediyesini tebrik ediyorum sesinize kulak verdiği için, umarim Denizli Belediyeside bir gün yapar böyle bir pist. Yurdum insani zeki, becerikli yeterki doğru yönlendirilsin. İyi Eğlenceler..

Havalarin isinmasi ile Antalya, Manavgat, Side bolgesine gelme ihtimali olan modelcileri icin, MMUK Pisti genel gorunusu videosu ve lokasyonu tekrar ekliyorum.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol