Messerschmitt Me-262 1/10 ölçek - dahta inşaat :)

Lazer gibi gözlerimle sadece ahşap olarak ölçtüm. Yok dimi macun, yüzey pürüzlülük vs bir ek işlem :D

Eh madem öyle diyorsun öyle olsun (hesap kabak gibi ortada ama neyse 🤣🤣)

Yok o fotodaki haliyle olan ağırlık sorumuz :) o anda tartının ekranının fotosunu da çektim, yarın akşam onu yayınlayacağım ve kazanan belli olacak :thumbup:

Yüklendiğim falan yok ya, konu soğumasın diye ortaya laf atıyorum ;)

Soğumak mı..
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yok o fotodaki haliyle olan ağırlık sorumuz :) o anda tartının ekranının fotosunu da çektim, yarın akşam onu yayınlayacağım ve kazanan belli olacak :thumbup:
Yarışma sonucu demek bu akşam açıklanacak. :thumbup: İçimi bir heyecan kapladı nedense. ;D

Hadi bakalım…

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

En çok yaklaşabilen @Mustafa Koç oldu, pek de yaklaşmış sayılmaz ama hadi kazandı sayalım :thumbup::halay:
Abi ne yaptın ya kağıttan mı yaptın? Ben de kesin az söyledim diyordum, uçağın burnunu kesip koyamadın de mi hediye vermemek için? 🤣🤣🤣

Rasim abi uçakçıların değil de, helicilerin ortalamasını alsaymış heşke🤣🤣

Ustam, sana olan saglamcılık konusundaki güvenimi tekrar gözden geçirmem mi gerekli diyorsun şimdi :eek:, vaaaay demek pandemi sonrası tedarik zinciri kırılması ,savaşlar yüzünden oluşan enerji krizleri , yaklaşan küresel ısınma ve iklim krizine bağlı gıda krizi sebebiyle ulus devletlerin kendilerini koruma altına alma çabalarına bağlı olarak malzemeden mi çaldın yoksa ;D