Mikado LOGO 600sx Unboxing / Montaj / İnceleme

Rasim ben çok üzüldüm. Karanlıkta uçmak belki yanlıştı ama sonrasında sen doğrusunu yaptın.

Rasim , alanda da söyledik ama , buradan da tekrar geçmiş olsun diyorum kardeşim ....... :embarras:

Rasim, büyük geçmiş olsun, aynen dediğin gibi, daha iyilerini alırsın.Mühim olan dostluklar. :embarras:

Rasim, elimizden geçmiş olsun demekten başka birşey gelmiyor, inş daha iyilerini alırsın.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rasim geçmiş olsun öncelikle,

failsafe ayarlamış mıydın?
Yani model havada gitmeye devam ederken kumandadan çıktığında throttle kanalını 0'a alıp kendisi aşağı düşer diye düşünüyorum.

Bu arada rescue ile ilgili olarak, genelde herkes yaylı buton yada switch'lere atıyor, ancak ben normal 2 pozisyonlu switch'de kullanıyorum. Self level 'ı açtığımda ben geri almadıkça heli kendisini kontrol ediyor, bunun gibi durumlarda işe yarayabilir, aklında olsun, tekrar olmasın tabi ki de , yine de önlem olarak..

İnsanlarla aranda ne geçti bilemiyorum ama kimseye kızma kalabalıkta olabiliyor bazen böyle şeyler. Umarım en kısa zamanda yenisine kavuşursun.. Selamlar..

Her ne kadar yüz yüze söylemişte olsam gerçekten modelin gitmesine üzüldüm ama kimseye zarar gelmemesine de sevindim en doğru olanı yaptın canın saolsun.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Tekrar geçmiş olsun Rasim.

Rasim modeli kırmamak için aldığımız Rescue sistemlerini en verimli şekilde kullanan arkadaşlarımızdan bir tanesi. Ben o akşam ise farklı olarak modeli kurtarmak için değil de insanlara bir zarar gelmesin diye kullandığının şahitlerinden biriyim. Model fazla uzaklaşmadan bulabileceği bir yerlere düşsün diye saniyeler önceden HOLD'u çekip modelin yakınlarda bir yerlere düşmesini sağlayabilirdi. Fakat bence de doğru olanı yaptı ve hiç riske atmadan çok uzun bir süre modeli rescue ile insaların olduğu yerden uzaklaştırdı. Tamamen uzaklaştığından emin olduktan sonra Hold'u çekti ve çok şükür kimseye bir zarar gelmedi. :bravo:

İnşallah modeli bulan biri Pilot-TR'ye teslim eder ve model de tekrar sahibine geri döner. ;) Dönmese de canı sağolsun, daha güzelini alırız. :thumbup:

"Cana geleceğine mala gelsin" atasözünü doğrular bir durum oldu. Tekrar geçmiş olsun Rasim kardeşim.

Model bu biri gider, on tanesi gelir. Önemli olan bizlere bir şey olmasın :)

Geçmiş olsun Rasim abi
Cana gelceğine mala gelsin insanların oraya düşseydi kötü sonuçlar olabilirdi

Rasim tekrar geçmiş olsun kardeşim çok uzulduk ama cana geleceğine mala gelsin.Nitekim gün içinde kontrolden çıkan bir helinin çok kotu sonuçlar doğurmak uzere olduğunu gördük,Allah hepimizi korudu.O yüzden uzaklaştırmakla en iyisini yapmissin senin yerinde bende olsam aynısını yapardım.Ben gene insallah bulunacağı konusunda umitliyim.

Türkiyenin tek Mikadocu Rasim'im nazara geldin.Sağlık olsun %p

Rasim, çok geçmişler olsun diyorum. İnşallah bulunur...

Çok teşekkür ediyorum arkadaşlarım, abilerim, geniş ailem :) Hepiniz sağolsun, varolun... Allah razı olsun...

Gerek o gece, gerek ertesi günlerde yanımda olan, desteğini sunan, arama çalışmalarına katılan, üzüntülerini ileten herkese sonsuz teşekkürler.

Takımı sahipsiz bırakmak yok, bu akşam çektiğim videoları izliyorum, birazdan da manualleri inceleyeceğim. Hazır fırsattan istifade 550-700 yoluna gideyim diyorum, nasılsa elde çok 600lük pil de kalmadı. Kiti yakın zamanda alabilirim. Elektronikleri de kampanyaları yakalayarak giderim. 2016 yılına yeni modelimle gireceğim planıma göre... O zamana kadar da Protos ile delirmecelere devam :laugh:

Şaka bi yana tabii, mantıksız işlerden kendimi soyutlayacağım. Ama pilotaj kasmaya tam gaz devam, o konuda en ufak bir titreme, çekingenlik, geri adım atmamak konusunda kararlıyım. Teşekkürler...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

direk 700 bu işin sonu ben hafta sonundan sonra arayışa girdim bile :thumbup: karar veremiyorum TSA bile hoşuma gitti Gaui x7 karar veremiyorum