Mini H quad FPV Uçuşlarım burada....

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Aslında yazarken de aklıma geldi yapar bu diye. Arkadaşlar biri Serdar'ı tutsun. Modeli kıracak. ;D

Teşekkürler Nesimi abi bu akşam modele veda edicem... Riske almaz isem amacıma ulaşamam...

Cumartesi günü Yatılı gittiğimiz Çamlıdere Benli Yaylası Mini Quad Yarış videosu... çeşitli illerden katılan arkadaşlar oldu hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim... İyi seyirler

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Serdar kardeşim tek kelimeyle süpersin artık çıtayı yükseltmişsin bravo :bravo:

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Cumartesi günü Yatılı gittiğimiz Çamlıdere Benli Yaylası Mini Quad Yarış videosu... çeşitli illerden katılan arkadaşlar oldu hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim... İyi seyirler
Süper bir organizasyon olmuş. :bravo: :bravo:

Quad'cılardan korkulur valla, helal olsun size. :thumbup: :halay: :halay:

Kim birinci oldu. :laugh: :RCKolik:

Yarışın ödülü var miydi :laugh:

[Davet]: Mini H quad FPV Uçuşlarım burada....

İste budur ya :saygilar:
Helal olsun size.
Diger arkadaslarin ucus goruntuleri varsa onlarinda linklerini verirsen cok guzel olur.
Bu arada bi arkadasin quadi dusmustu herhalde. O esnada riske girmeyip kapidan gecmemende cok isabetle olmus. :bravo:

Abi süpper olmuş siz naptınız yaa. Yemin ediyorum içim gitti izlerken valla çok güzel hareketler bunlaaaaar.. :RCKolik: :RCKolik:

Çok güzel bir hafta sonu olduğu belli. İmkansızlıktan gidemedim. Bu görüntüleri gördükten sonra da insanın içi gidiyor. Serdar senin uçuşta çok başarılı. Tebrikler...

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Bu tür organizasyonların Türkiye'de de başlıyor olması gerçekten harika :thumbup:

Pisti ve uçuşu beğendim, ellerine sağlık Musa :bravo: İnşallah bir gün bizler de böyle bir organizasyona Quadrolarımız ile katılırız :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İnşallah bir gün bizler de böyle bir organizasyona Quadrolarımız ile katılırız :halay:

Ama bunu yapmak için bir model almak gerekiyor değil mi? Eeee ne zaman alıyoruz? Başlama zamanı daha gelmedi mi Mehmet Bey? :D

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Ama bunu yapmak için bir model almak gerekiyor değil mi? Eeee ne zaman alıyoruz? Başlama zamanı daha gelmedi mi Mehmet Bey? :D
Kesinlikle katılıyorum Nesimi Bey, geldi de geçiyor bile :laugh: Hep aklımızda ve planlarımızda olan bir şey ama bir türlü fırsat bulamadık. Olay alıp toplamak değil, ondan sonra uçmak. İşte hal böyle olunca öteledikçe öteliyoruz. Bakalım en son plana göre bu sonhabar da toplayacağız inşallah :D

Emre BİÇEN' Alıntı:
Serdar kardeşim tek kelimeyle süpersin artık çıtayı yükseltmişsin bravo :bravo:
Artık sen de toplasan da çıtayı beraber kırsak Emre...

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu tür organizasyonların Türkiye'de de başlıyor olması gerçekten harika :thumbup:
Pisti ve uçuşu beğendim, ellerine sağlık Musa :bravo: İnşallah bir gün bizler de böyle bir organizasyona Quadrolarımız ile katılırız :halay:
Aynen abi ramazan bayramın dan sonra bir etkinliğimiz daha olacak yine aynı yerde çadırı uyku tulumu olan kopup gelsin :D

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Çok güzel bir hafta sonu olduğu belli. İmkansızlıktan gidemedim. Bu görüntüleri gördükten sonra da insanın içi gidiyor. Serdar senin uçuşta çok başarılı. Tebrikler...

Abi zaten oradayken Keşke İrfan ve Sen de olsaydın kafa kafaya takılıp uçardık dedim... Ama birdahaki etkinliğe kesinlikle gelmeni tavsiye ederim...

fatih solgun' Alıntı:
Abi süpper olmuş siz naptınız yaa. Yemin ediyorum içim gitti izlerken valla çok güzel hareketler bunlaaaaar.. :RCKolik: :RCKolik:
Birdahakine gelirsen asıl kafayı o zaman yersin diyebilirim... Bu buluşmayı bu kadar güzel beklemeyip baya bir gelen olmadı. Ama videolar dan sonra herkezin fikri çok değişecek...

irfan buzdağlı' Alıntı:
İste budur ya :saygilar:
Helal olsun size.
Diger arkadaslarin ucus goruntuleri varsa onlarinda linklerini verirsen cok guzel olur.
Bu arada bi arkadasin quadi dusmustu herhalde. O esnada riske girmeyip kapidan gecmemende cok isabetle olmus. :bravo:
İrfan şimdilik elim de kendi videolarım var... diğerleri elime ulaşmadı... yarışından tut uçak peşin de balon kovalamasına kadar :D gerçi ilk sefer de Dennis Uçağı düşürdüğü için kaldık öle :D

hüseyin buldan' Alıntı:
Yarışın ödülü var miydi :laugh:

Vallaha yaylanın ortasın da en fazla birinciye Öpücük verirlerdi heralde :D

Türker Akgün' Alıntı:
Süper bir organizasyon olmuş. :bravo: :bravo:

Quad'cılardan korkulur valla, helal olsun size. :thumbup: :halay: :halay:

Kim birinci oldu. :laugh: :RCKolik:

Abi sorma aştık kendimizi :D... Yarışa 3 kişi başladık Ömerhan abimiz ilk turdan sonra düştü, Dennis de düşünca otamatikmen Birinci ben oldum :D zaten sevinç turumu da attım sonlara doğru :D

Pişmanlık fayda etmiyor.

Keşke ben de orada olsaydım.

Alan çok güzel tertiplenmiş. İçim yanıyor. %p

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Pişmanlık fayda etmiyor.
Keşke ben de orada olsaydım.
Alan çok güzel tertiplenmiş. İçim yanıyor. %p

Abi razmazan dan sonra sen de gelicen bahane istemiyorum Çadırın tulumun vardır kesin senin :D Güzel de mangalımızı yakarız deyme keyfimize :D

İnşallah. :bravo: