Mini H quad FPV Uçuşlarım burada....

Yine Çamlıdere Benli Yaylasından "Uçak Peşinde Balon kovalamaca" yapcağımız an Dennis arkadaşımız uçağı ve kendisini yere düşürdü bizde boş boş uçmak zorun da kaldık...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Yine Çamlıdere Benli Yaylasından "Uçak Peşinde Balon kovalamaca" yapcağımız an Dennis arkadaşımız uçağı ve kendisini yere düşürdü bizde boş boş uçmak zorun da kaldık...
Ne olursa olsun illa her durumda uçarım diyorsun yani Musa :laugh: :D Bu arada toplam kaç kişi geldi bu buluşmaya ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ne olursa olsun illa her durumda uçarım diyorsun yani Musa :laugh: :D Bu arada toplam kaç kişi geldi bu buluşmaya ??

Aynen abi uçmak bizim işimiz... 30 Kişi vardı hemen hemen ama Beklenen 60 Kişi idi Herkes Cumartesi gün ki yağmurdan kaçtı. Ama birdahaki buluşmada katılım daha fazla olur..

Bu arada Şükrü KORKMAZ Abi ile de tanıştım Kendisi çok cana yakın bir insan ona da teşekkür ediyorum buradan....

Evet hafta sonundaki 250 Mini Quad Yarışlarından birkaç görüntü daha paylaşıcam. Bura da uçuş Sitillerimize bakarak bir parkuru nasıl geçilmesini öğrenmiş oluruz... İnanıyorum Formumuz dan Çok büyük yarışcılar çıkacak...

Yarışların 5 ncisi Recep CEYLAN abimiz Quadı çok seri olduğun dan istenileni pek yapamıyor ama yine de turu tamamlıyor...

Evete 3 ve 4 üncüsü Ömerhan ve Sabri ikisi de 28 saniyede turu tamamladığı için 3 Üncülük ünvanını veremedik...

Ömerhan Abimiz

Sabri arkadaşımız

Yarışın İkincisi 24 Saniye ile Bendim :D

Ve yarışların 1ncisi Dennis Riessbeck (Not: 4s Pil kullanıyor :D )

Uçuşlar harika... Dennis'in 4S Quadı ile yaptığı hız ve bu esnada quadına hakimiyeti çok başarılı. İzlemek çok keyfliydi, kimbilir orada olmak nasıldır...

Bu arada "Dennis" ismini, Deniz isimli bir arkadaşın takma ismi zannediyordum son mesaja kadar ... :)

Serdar, Tam da hayal ettiğim sakin, manzara odaklı bir çekim olmuş. Ellerine sağlık güzel uçmussun. Bize oraların nefis manzarasını, heyecanını aktardığın için çok teşekkür ederim.

Keşke orada ben de olsaydım. ;D

Tüm videolar çoook güzel :bravo: . Ellerinize sağlık arkadaşlar. %p

Yine Çamlıdere Benli yaylasın dan 1 video daha. o gün 20 pil uçtum bunlardan 10 video kötü desem sizler le paylaşacağım daha 10 video daha var demektir. Neyse Video üzerin de intor yaptım hem uçuş hemde intro için yorumlarınızı bekliyorum... iyi seyirler... NOT: Müzik işyerin de olduğum için tek o vardı idare edin :D

Yine Çamlıdere Benli yaylasın dan 1 video daha. o gün 20 pil uçtum bunlardan 10 video kötü desem sizler le paylaşacağım daha 10 video daha var demektir.

20 uçuş :eek: Vay maşallah diyelim de nazar değmesin Musa :thumbup:

Buluşmaya ait bir videodan benden gelsin. Dennis tarafından derlenen muzikli, bol takip sahneli ve en önemlisi de son kısımda Balon Taşıyan FPV uçağının nasıl ve neden düştüğünü gösteren video :thumbup: Keyifli seyirler :halay:

Yine Çamlıdere Benli yaylasın dan 1 video daha. o gün 20 pil uçtum bunlardan 10 video kötü desem sizler le paylaşacağım daha 10 video daha var demektir. Neyse Video üzerin de intor yaptım hem uçuş hemde intro için yorumlarınızı bekliyorum... iyi seyirler... NOT: Müzik işyerin de olduğum için tek o vardı idare edin :D

Tebrikler harika uçuş ve müzikle daha bir heyecanlı olmuş. Bu arada "Risk ve Adrenalin" benim adım diyorsun ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Buluşmaya ait bir videodan benden gelsin. Dennis tarafından derlenen muzikli, bol takip sahneli ve en önemlisi de son kısımda Balon Taşıyan FPV uçağının nasıl ve neden düştüğünü gösteren video :thumbup: Keyifli seyirler :halay:

Nefes almadan izledim desem abartı olmaz. Emeğinize sağlık, katılan herkese teşekkür ederim. Çekimler, müzik seçimi, videoların editlenmesi harika olmuş.

Keşke dedirtiyor.

Uzun zamandır buradan video paylaşmadım... Geçen bir tanıdık illaha bizim köyün videosunu çek dedi. Ben de bu iş bendeki cihazla olmaz dedim ama nafile ne dediysem ikna edemedim... nasıl olursa olsun kabulüm dedi.
bende kıramadım tabi... iyi seyirler...

Uzun zamandır buradan video paylaşmadım... Geçen bir tanıdık illaha bizim köyün videosunu çek dedi. Ben de bu iş bendeki cihazla olmaz dedim ama nafile ne dediysem ikna edemedim... nasıl olursa olsun kabulüm dedi.
bende kıramadım tabi... iyi seyirler...
Daha ne olsun, bence gayet güzel de olmuş Musa ellerine sağlık :bravo: Netice TV ya da DIZI çekimi değil zaten :laugh:

"Köy" kelimesi geçince bence gerçek bir köy bekliyordum ve birden şaşırdım doğrusu :D Bu bu "Köy" gerçekten de şahaneymiş %p Keşke tüm köylerimiz bu kadar güzel ve düzenli olsa ;D

Ya Serdar böyle köy mü olur? Eğer burası köyse bizim memleketteki köy dediklerimiz nedir? Valla tam benlik bir yermiş. İşi gücü bırak buraya yerleş. Her türlü uçacak yer de var. Of of of. İçim gitti valla...