Mini H quad FPV Uçuşlarım burada....

Ynt: Mini H quad FPV Uçuşlarım burada....

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

MSterzi Production iftiharla sunar :) :)

Olmuş olmuş, yıldızlı pekiyi.

Akın Bulat' Alıntı:
MSterzi Production iftiharla sunar :) :)
Olmuş olmuş, yıldızlı pekiyi.

Teşekkür ederim Akın artık sende yürüyüşlerin den bir tane ayarla....

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Ya Serdar böyle köy mü olur? Eğer burası köyse bizim memleketteki köy dediklerimiz nedir? Valla tam benlik bir yermiş. İşi gücü bırak buraya yerleş. Her türlü uçacak yer de var. Of of of. İçim gitti valla...

Abi düşün Ankara da hep böle köyler var... artık bırak memleketini buraya gel :D karşılıklı 2 ev tutarız sen kendi bahçen de ben kendi bahçem de yarış yap dur :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Daha ne olsun, bence gayet güzel de olmuş Musa ellerine sağlık :bravo: Netice TV ya da DIZI çekimi değil zaten :laugh:
"Köy" kelimesi geçince bence gerçek bir köy bekliyordum ve birden şaşırdım doğrusu :D Bu bu "Köy" gerçekten de şahaneymiş %p Keşke tüm köylerimiz bu kadar güzel ve düzenli olsa ;D

Aslın da burayı ayarlayıp bir etkinlik yapmamız şart :D güzel de olur abi...

Serdar köy diye tatil köyünü çekmiş. Ama tek anlamadığım tavukların orada ne aradığıydı :) .

Serdar çok güzel olmuş. Tam hayalimdeki köy.

Ynt: Ynt: Mini H quad FPV Uçuşlarım burada....

Teşekkür ederim Akın artık sende yürüyüşlerin den bir tane ayarla....

Serdar doğa yürüyüşünde mini kullanmak çok akıl karı değil, orman çok sık en ufak terslikte sevgili minime güle güle demem mümkün :) ama miniyi değil de seni götürmek isterim :)

Evet video paylaş mayalı baya olmuş Benim eski mekan dan kesilip biçilmemiş bir video iyi seyirler...

Eline sağlık güzel video olmuş rotayı da değiştirmişsin. :)

Evet video paylaş mayalı baya olmuş Benim eski mekan dan kesilip biçilmemiş bir video iyi seyirler...
Aynen Musa, sana nazar değdirdik galiba. Eskiden nerede ise her gün uçarken şimdi epeydir videonun göremiyoruz ?? Uçuyorsun da çekmiyor musun yoksa eskisi kadar uçamıyor musun ?

Bu arada Yozgat'taki FPV ismini yazdırdın değil mi ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aynen Musa, sana nazar değdirdik galiba. Eskiden nerede ise her gün uçarken şimdi epeydir videonun göremiyoruz ?? Uçuyorsun da çekmiyor musun yoksa eskisi kadar uçamıyor musun ?

Bu arada Yozgat'taki FPV ismini yazdırdın değil mi ??

Abi aslın da hep uçuyorum ama artık pek paylaşmaya vakit bulamıyorum :D Yozgata yazdırdım kendimi inşşallah gelicem...

Abi aslın da hep uçuyorum ama artık pek paylaşmaya vakit bulamıyorum :D Yozgata yazdırdım kendimi inşşallah gelicem...
O zaman RCKOLIK ailesi olarak seni tutacağız demek ki :bravo: :halay: :RCKolik: