Model Taşıma Çantası Yaptırdım

Aynen abi
Asagidaki resimdeki gibi bisey
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Aynen Musti bu eldiven kış günlerinde şahane
Sen aldınmı bundan yoksa

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Abi ben önce hazırlatayım sonra maliyetini hesaplar numuneleri sana gönderirim sonrasındada buradan paylaşırız abi
Tamam Ismail, sen nasil istersen %p

Bu arada eldiven isi de gayet guzel olur.Sadece bence eldiven biraz ince olmali ki kumandayi rahat tutabilelim :)

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Abi ben önce hazırlatayım sonra maliyetini hesaplar numuneleri sana gönderirim sonrasındada buradan paylaşırız abi
Malum is guc kosturmaca arasinda buyuk ihtimal calisma henuz tamamlanmadi ama ben yine de hatirlatmis olayim :D

Ben buranın sonucunu bekliyorum, ona göre çanta alıcam.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Malum is guc kosturmaca arasinda buyuk ihtimal calisma henuz tamamlanmadi ama ben yine de hatirlatmis olayim :D
Abi çanta konusunda yapacak olan abimizle görüşmemizde imalatın minumum 100 adet olduğu söyledi ve önüme seti çekti . İstersem ricayla 1 veya 2 tane daha yaptırabilirim fakat bu ricayla 10 veya 15 olamaz kendisinin malum işyerinin belli bu konuda masrafları olacak bu sebeple limit koyuyor. Durumunu ve yoğunluğunuda bildiğim için çokta ısrar edemedim. İstersen forumdaki arkadaşlara anket yapıp isteyenlere bir liste oluşturalım. Bakalım görelim belki isteyen arkadaşlar limite yakın olursa kendisini ikna etmeye çalışırım
Diğer proje ise onda 2 firmayla görüştüm hangi firmanın baskı kalitesi ve malzemelerin kalitesi daha iyi olursa oranın numunesini paylaşıcam bu arada aslında 2.proje geç kalması ise abi seninde bahsettiğin gibi dünya hali geçen hafta kayınpederimin şeker hastalığından ötürü malesef ayağı kesildi bu sebeple bu konuyu ertelemek zorunda kaldım.
En kısa zamanda numuneleri göndericem..,

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sadece canta mi alacaksin Emre, diger seti almayacak misin :laugh: :D
Abi asıl o seti alıcam :)

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Abi çanta konusunda yapacak olan abimizle görüşmemizde imalatın minumum 100 adet olduğu söyledi ve önüme seti çekti...
...bu sebeple bu konuyu ertelemek zorunda kaldım.
En kısa zamanda numuneleri göndericem..,

Çok çok geçmiş olsun, Allah şifa versin inşallah. Çanta bir şekilde bir yerlerden alınır çok önemli değil, ama eğer yaptırılabilirse diğer setten bir adet isterim.

ismail ŞENCAN' Alıntı:
... geçen hafta kayınpederimin şeker hastalığından ötürü malesef ayağı kesildi bu sebeple bu konuyu ertelemek zorunda kaldım.

Çok geçmiş olsun İsmail, Allah acil şifalar versin. ???

Çok çok geçmiş olsun İsmail , acil şifalar dilerim ben de... :(

Geçmiş olsun abi.Allah acil şifalar versin

İsmail çok geçmiş olsun gerçekten, allah acil şifalar versin :embarras:

Diğer konu hiç de önemli değil. Sen ne zaman müsait olursan bakarsın. Şu an önem arzeden konulara eğil :embarras:

Ynt: Model Taşıma Çantası Yaptırdım

Geçmiş olsun İsmail, acil şifalar dilerim.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun abi. Allah acil şifalar versin. Allah daha beterinden korusun.

Arkadaşlar tanıdığım Çantacı bi abime kendi modelime uygun taşıma çantası yaptırdım.

Çantanın özellikleri : Kumaşı kaliteli su geçirmez ve kansorejen madde içermez kumaş, iç astarıda aynı kumaş kalitesinde, kumaş ve astarın arasında 3 milimlik pad bulunuyor çantanın altı, üstü ve tüm yanlarında koruyucu pedi var. Modelin konulduğu kısımda yedek pal konulabilecek cep yaptırdım. Etrafından komple fitil dönüldü ve baştan sona çift fermuar kullandık. Modelin içine konulması ve çıkarılması kolaylığı olsun diye tek eksiğim iki fermuarın birleşmesini sağlayan kırmızı ince halat tarzı ip kullanacağım elinde bulunmadığı için kendim temin edicem.

Çantanın ebatları : 146 /45/30 ( kuyruk kısmı yüksekliği de 30 )

Çantanın maliyeti : 90 lira

Slm ismail abi gazi antepten geldim şu an istanbuldayım misafirim ayın 29 unda geri dönücem bu hobiye yeni merak sardım abi sizin gibi profosyone arkadaşlarla tanışmak istiyorum şu an acemiyim elimde normal bir rc helikopter var banada böyle bir çanta lazım abi senden rica etsem banada yardımcı olabilirmisin?