Motorların Dengeli Çalışmaması

eyüp turgut

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
MAMBA F405 MK2 KARTINI KULLANIYORUZ. MOTORLARI ARM YAPTIGIMIZ DA MOTORU 1000 HIZINA CIKARDIGIMIZDA AŞAĞIYA İNDİRDİĞİMİZDE GAZ ÇUBUGUNU MOTORLAR YAVASLAMIYOR SEBEBİ NE OLABİLİR??

Kontrol Kartınız
MAMBA F405 MK2
Model Sınıfı
MAMBA F405 MK2
Motor, Pervane ve ESC
MOTOR RACER STAR - ESC MAMBA F405 MK 2
Kumanda Alıcı ve Verici
FLYSKY FSİ6X
Extra Ekipman
YOK
MAMBA F405 MK2 KARTINI KULLANIYORUZ. MOTORLARI ARM YAPTIGIMIZ DA MOTORU 1000 HIZINA CIKARDIGIMIZDA AŞAĞIYA İNDİRDİĞİMİZDE GAZ ÇUBUGUNU MOTORLAR YAVASLAMIYOR SEBEBİ NE OLABİLİR??
Uçuş modundan kaynaklıdır büyük ihtimal manual veya acro uçuş modunda deneme yapın

@eyüp turgut lütfen mesajlarınızı yazarken sadece ilk hafları büyük harf olarak kulllanınız. Hepsinin büyük harf olması hem yazım kurallarına aykırı hem de okunup anlaşılması zorlaşıyor. :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Mustafa ÇOBAN
Aynı karttan bendede var , aynı sorunu yaşamıştım. Gerçi ben yazılım yükseltmeye çalıştığımda bu sorunu yaşamıştım. O zamanlar baya araştırma yapmıştım sorunu çözememiştim. Tekrar içinde gelen betaflight_3.5.7_FURYF4OSD yazılıma dönmek durumunda kaldım. İçindeki yazılım ile sorunsuz kullannmıştım.

öncelikle pervaneler takılı değil ise drone gaz verdiğinde kalkacağını sanıyor ama veriler tersini söylüyor, bende de aynı durum oldu, pervaneleri takınca düzeldi

• Beğen
Tepkiler: Berk Eksin
öncelikle pervaneler takılı değil ise drone gaz verdiğinde kalkacağını sanıyor ama veriler tersini söylüyor, bende de aynı durum oldu, pervaneleri takınca düzeldi
Keşke dediğiniz olsaydı. Aynısı sorunu aynı kart ile yaşadım. Drone çılgın gibi alakasız şekilde uçmaya çalışıyor. Az daha kendimi sakatlayacaktım.

Bende mod kaynakli oldugunu dusunuyorum. Esc kalibrasyonlari yapildigini varsayarak.

Keşke dediğiniz olsaydı. Aynısı sorunu aynı kart ile yaşadım. Drone çılgın gibi alakasız şekilde uçmaya çalışıyor. Az daha kendimi sakatlayacaktım.
diğer hataları bilemeyeceğim, cihaz sorunsuz ise bende yerde cihaza az biraz gaz veriyordum sonra drone gaz vermeye devam ediyordu, sordum meğer kalkınca düzeleceğini söylediler gerçekten de öyle oldu

• Beğen
Tepkiler: Berk Eksin
diğer hataları bilemeyeceğim, cihaz sorunsuz ise bende yerde cihaza az biraz gaz veriyordum sonra drone gaz vermeye devam ediyordu, sordum meğer kalkınca düzeleceğini söylediler gerçekten de öyle oldu
Şansınız varmış , bende dediğim gibi öyle sorunlar yaşadım. Eski yazılımında hiç bir sorun yaşamıyorum.

ben güncelleme yapmaktan bir FC yaktım artık çalışıyorsa dokunma modundayım