Naza M V2'yi yerden kaldıramadım :(

Gecmis olsun Emrah, dedigin gibi kimseye bir sey olmamasi en onemli teselli olmus :embarras:

Üzücü bir durum, ama böyle bir durum da en büyük teselli kimsenin malına canına zarar gelmemiş olması,

Toprak zemine çakılsa imiş muhtemelen bu kadar dağılmazdı, fotografı yeni gördüm (telden görünmüyordu) quad tanınmayacak hale gelmiş ):

Motorun havada sustuğuna emin misiniz? pervane kırılmış olabilir mi havada?

Geçmiş olsun Emrah bey. Kimseye zarar gelmemesi yönünden sevindirici ama model açısından epey maliyetli bir kırım olmuş malesef. :-\

Sağlık olsun demekten başka yapılabilecek birşey yok. :rolleyes:

İnşallah en kısa zamanda eskisinden daha güzelini yaparsınız. :RCKolik:

Yalnız bu arada problemin neden kaynaklandığını da tespit etmek çok önemli elbette bir daha olmaması için. ???

Geçmiş olsun yola düşmemesi isabet olmuş yoksa çok kötü şeyler olabilirdi.

Ercan ÇINAR' Alıntı:
Üzücü bir durum, ama böyle bir durum da en büyük teselli kimsenin malına canına zarar gelmemiş olması,

Toprak zemine çakılsa imiş muhtemelen bu kadar dağılmazdı, fotografı yeni gördüm (telden görünmüyordu) quad tanınmayacak hale gelmiş ):

Motorun havada sustuğuna emin misiniz? pervane kırılmış olabilir mi havada?

Ercan Bey merhaba,

Haklı olabilirsiniz ama mesafeden ve heyecandan dolayı ikisi arasındaki farkı anlayabileceğimi sanmıyorum.
Yine de ucuz yollu carbon pervane kullandığımı düşünürsek göz ardı edilmemesi gereken bir olasılık gibi geliyor bana :)

Düşme sebebim her ne olursa olsun, özellikle bu işe gönül veren ya da gönül vermek isteyenlere tekrarlamak istiyorum;
lütfen otoyollara vb. riskli alanlara çok yaklaşmayın düşünsenize quadcopteriniz düşüyor ama bir taraftan birilerinin hayatı riske girebiliyor.
Gerçekten buna hakkımız yok.
Ben bana maddi olarak maliyetli olsa da dersimi çok iyi aldığım kanısındayım.

Not: Aracımın plakası vardı, şimdi iptal edeyim dedim ama şuan için hurda işlemleri askıya alınmış, haberiniz olsun.

Teşekkürler, ilgi gösteren herkese...

Hurda olayı ilginçmiş askıya alma durumu? Siz de nasıl olsa fotoları var. Siz yinede kırım yaşayan kopter parçalarını saklayın derim.

Dragonfly...

O da cok iyiymis, kirimlar ikinci bir emre kadar yasaklanmis arkadaslar, kirmadan ucuyoruz [emoji1] Gecmis olsun bu arada.