Ölçekli Model Uçaklara Başlamak

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bence bu uçağa ASP FS91 dört zamanlı motor süper olur. HS422 bence uygun.

Abi Türkiyede bulamadım ben modeli, http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__8984__ASP_FS91AR_90_Four_Stroke_Glow_Engine.html burada fs91ar demiş ama ar nin ne farkı var bilmiyorum. Olmadı just engineden veya towerdan da siparişi verebilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

FS91AR tam adı. Doğrudur. Justengines güvenilir bir kaynak ama HobbyKing de olur. Benim favori motorlarımdandır. :)

Sümer Yamaner' Alıntı:
FS91AR tam adı. Doğrudur. Justengines güvenilir bir kaynak ama HobbyKing de olur. Benim favori motorlarımdandır. :)

Tamamdır abi ben hobbykingden alıyım dusuk gosteririz fiyati belki yirtariz abi vergiden. Ucagida eve gidince aliyorum abi servolarla. Detaylari ucagin konusunda konusuruz abi [emoji4]

Benden bir türlü kurtulamayacaksin abi bu gidisle ucagin biri bitiyor biri basliyor. [emoji3]

Doğuş' Alıntı:
Tamamdır abi ben hobbykingden alıyım dusuk gosteririz fiyati belki yirtariz abi vergiden. Ucagida eve gidince aliyorum abi servolarla. Detaylari ucagin konusunda konusuruz abi [emoji4]

Benden bir türlü kurtulamayacaksin abi bu gidisle ucagin biri bitiyor biri basliyor. [emoji3]

Forum üyeliği nereden siliniyordu... :lol:

Beni silicez! [emoji14]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abilerim alacak uçak bulamıyorum, corsair arıyorum p51 arıyorum bunları 20-30cc benzinli kullanabileceğim şekilde arıyorum. Türkiyede stoklarını hep böyle mi tutuyor hobby shoplar. Yurt dışından mı almamız gerekiyor istediğimiz modelleri. Kargoda parçalanıp gelir heralde. [emoji3]

Genelde bizde arkadaşların derdi uçakla hover falan yapmak olduğu için eli yüzü düzgün scale modellerin alıcısı fazla olmuyor. Satıcılar da stoklarını ona göre düzenliyorlar.
Halen stokta bulunanlardan bir demet yaptım:

50 cc P51

25-33 cc Lavochkin

30 cc Skyraider

30 cc Typhoon

50 cc Focke Wulf

50 cc Westland Wyvern

20 cc Corsair (Ön Sipariş!)

Spitfire (Ön Sipariş)

Sümer Yamaner' Alıntı:
Genelde bizde arkadaşların derdi uçakla hover falan yapmak olduğu için...
Ne yapsınlar Sümer abi muhtemelen senin korkundan helici de olamıyor adamlar mecburen böyle idare etmeye çalışıyorlar. ;D :lol: :lol:

Ben olsam Corsair'ı seçerdim. :coolxf:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Genelde bizde arkadaşların derdi uçakla hover falan yapmak olduğu için eli yüzü düzgün scale modellerin alıcısı fazla olmuyor. Satıcılar da stoklarını ona göre düzenliyorlar.
Halen stokta bulunanlardan bir demet yaptım:

50 cc P51

25-33 cc Lavochkin

30 cc Skyraider

30 cc Typhoon

50 cc Focke Wulf

50 cc Westland Wyvern

20 cc Corsair (Ön Sipariş!)

Spitfire (Ön Sipariş)

Abi valla googledan daha hızlı sonuçlar abi, keşke promodeldeki stukayı alsaymışım kaptılar güzelim uçağı abi. [emoji52]

Türker Akgün' Alıntı:
Ne yapsınlar Sümer abi muhtemelen senin korkundan helici de olamıyor adamlar mecburen böyle idare etmeye çalışıyorlar. ;D :lol: :lol:

Ben olsam Corsair'ı seçerdim. :coolxf:

Abi seni kıracağıma kafamı kırayım, manueli inceliyorum birazda yorumlarla, motorla, servolarla bir bütçeye bakayım. Aradım sordum ön siparişlerde 20-25 güne gelir dediler o zamana kadarda motor anca gelir zaten :)

Corsair'de retract yok sanırım... Herifler doğru dürüst bilgi vermemişler ki. Sete motor da dahil mi anlamadım. Öyle bir ifade var.

Neyse ki adam gibi bilgi verenler var: