Öneri alabilrmiyim..

Tahir KARAPÜR

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaslar bu aralar v911 almak için kolları sıvadım. Yurt dışı siparişi verip uzun süre beklemek istemediğimden sanalpazara yöneldim.
Urunlere ve ilanlara göz attım fakat satıcılar arasında büyük fiyat uçurumlar olduğunu gözlemledim.
Acaba bunda kafa karıştırıcı durum olabilirmi..

Lafì çok uzatmayayım kısaca sizlerden istediğim ;
Sürekli alışveriş yaptiğınız ya da bildiğiniz bir satıcı varmı. Veya daha önceden v911 alıp memnun kaldıysanız ilan linki gonderirseniz mutlu olurum. Simdiden teşekkürler..

Öneri alabilrmiyim..

Yukardaki linkten satın al kardeş, ben iki defa aldım piman olmadım. satıcı CVG shopp

Öneri alabilrmiyim..

Ilanda versiyon 2 demiş farkli bir modelmi acaba abi?

Öneri alabilrmiyim..

Versiyon 2 dediği pil giriş kısmını biraz değiştirmişler. onu söylüyor. daha iyi bir model...

Öneri alabilrmiyim..

Ozkan abi bunu alacağim galiba :) birde benim anlamadigim bi durum var bunun pillerini prizde sarj edemiyozmu. Usb koymuslar her dakka usb nerden bulucaz

Öneri alabilrmiyim..

Maalesef;

usb den yani pc den yada laptoptan sarj edecen...

Öneri alabilrmiyim..

Fakat ozkan abi mesela benim telefonun sarj cihazi usb li. Aparati ile prize takabiliyorum. Bunu da oyle kullansak olmazmi acaba hic denemedin mi?

Öneri alabilrmiyim..

Tahir KARAPÜR' Alıntı:
Fakat ozkan abi mesela benim telefonun sarj cihazi usb li. Aparati ile prize takabiliyorum. Bunu da oyle kullansak olmazmi acaba hic denemedin mi?
Olur Tahir. 5V çıkış veren mesela akıllı bir telefon fişini prize takıp şarj edebilirsin ;)

Öneri alabilrmiyim..

Mehmet abicim tesekkur ederim. Bu sekilde daha iyi olur :)

Öneri alabilrmiyim..

Herkeze teşekkür ederim.. 10 dk sonra siparişimi veriyorum :)

Öneri alabilrmiyim..

çok teşekkürler bu hafta sonu düşünüyorum. :saygilar:

Öneri alabilrmiyim..

Tahir KARAPÜR' Alıntı:

Usb çıkışlı şarj cihazları ile de olur. Alternatif olarak Nokia ince uçlu şarj aleti de sorunsuz şarj eder. Bilgisayara uzak olduğum zamanlarda bu şarj aletini kullanıyorum.