Pixhawk Kartı ile Hekzakopter Yapım Serisi

Ellerinize sağlık. İzzet bey. :thumbup:
Herzamanki gibi duru anlaşılır ve öğretici uslubuyla keyifli bir konu.
Şimdilik yüzeysel bakıyorum. Apm yi biraz çözdükten sonra yeni gelen Pixhawk' ın kurlumunda hayli faydası olacak.
Kolay gelsin.

Serimiz son sürek devam ediyor :halay:
Çok teşekkür ederim. Önümüzdeki hafta ilk uçuş sonrası biraz farklı konularda videolarım gelecek sonra yine devam edeceğim :)

Ellerinize sağlık. İzzet bey. :thumbup:
Herzamanki gibi duru anlaşılır ve öğretici uslubuyla keyifli bir konu.
Şimdilik yüzeysel bakıyorum. Apm yi biraz çözdükten sonra yeni gelen Pixhawk' ın kurlumunda hayli faydası olacak.
Kolay gelsin.
Çok teşekkür ederim işe yarıyor olması çok mutlu ediyor beni. İnşallah apm sonrası bol bol paylaşım yaparız :))

• Beğen
Tepkiler: Üye silindi 8682
İzzet Bey, yeni videolar için de ayrıca teşekkür ederim. Bizim Türkiye de, RC meraklıları, daha Pixhawk ı tam keşfetmemişler. O zaman sizi hem burada, hemde Youtube da soru yağmuruna tutarlar.
Üstadım, çalışmalarınızın devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: İzzet Camcıoğlu
Harika bir seri oluyor, eline emeklerine sağlık İzzet hocam. :bravo::bravo::bravo:

Şöyle bir hizmeti parayla edinmek isteseniz mümkün değil alamazsınız, haksız mıyım . :)

Galiba bir iş keyifli olacaksa gönülle yapılmalı parayla değil. :heartxf:

:RCKolik:

İzzet Bey, yeni videolar için de ayrıca teşekkür ederim. Bizim Türkiye de, RC meraklıları, daha Pixhawk ı tam keşfetmemişler. O zaman sizi hem burada, hemde Youtube da soru yağmuruna tutarlar.
Üstadım, çalışmalarınızın devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
Çok teşekkür ederim bahsettiğiniz konu beni de gerçekten şaşırtan bir konuydu çok başarılı bir yazılım gerçekten ama pek bilinmiyor. İnşallah dediğiniz gibi zamanla yaygınlaşır. Güzel yorumunuz içinde çok teşekkür ederim :)

Harika bir seri oluyor, eline emeklerine sağlık İzzet hocam. :bravo::bravo::bravo:

Şöyle bir hizmeti parayla edinmek isteseniz mümkün değil alamazsınız, haksız mıyım . :)

Galiba bir iş keyifli olacaksa gönülle yapılmalı parayla değil. :heartxf:

:RCKolik:

Çok teşekkür ederim gerçekten güzel yorumunuz için. Size katıldığım bir konu var gerçekten insan para kazandığı işi yaparken bu kadar rahat hissetmiyor yani bu işi profesyonel olarak yapıyor olsam başarı olarak değerlendiremem ama yapması çok daha zor gelirdi. Karşılık olarak sadece izlenmesini & abone olunmasını beklemek aslında yaptığınız işin daha keyifli kalmasına sebep oluyor. Ancak bunu bir şekilde sizlere de yansıtabildiysem ne mutlu bana :) :saygilar: