Quad set önerileri

• Konbuyu başlatan blueank06
  • Başlangıç tarihi
  • 2,466
B

blueank06

Guest
Merhabalar helikopter hobi dünyasına katılmak istiyorum. smya x5c modeli adım atmayı düşünürken uzun araştırmalar sonucunda ileriye dönük bir model amayı düşünüyorum. Dağcılık sporuyla uğraşıyorum ve stabil bir görüntü almak için dji phantom serisini araştırıyorum. Tr de malesef fiyatlar epeyce yüksekte ve yurtdışından getirmeyi düşünüyorum. Soruma gelince linkte görünen seti tavsiye eder misiniz? bu setle ne kadar menzilde görüntü alabilirim? farklı set model ya da alışveriş site önerileriniz var mıdır? şimdiden teşekkürler
--------------------------------------------------------------------------------------------
Halil bey, oncelikle konu helikopter ile ilgili ama siz Quadro ile ilgili soru sormussunuz. Sordugunuz cogu sorunun da cevabi forumda mevcut.

Lutfen oncelikle forumda gerekli arastirmayi yaptiktan sonra hala net olmayan hususlar var ise, ilgili yere mesaj / konu ile sorunuzu sorunuz. Anlayisiniz icin Tesekkur ederiz.

Mehmet bey konuyu kilitleyip sorunuzun cevabı forumda var demek yerine iki kelam edebilirdiniz ya da hiç dokunmayıp sizin dışınızda bu işle uğraşan kişilere bırakabilirdiniz. Sonuçta tüm forumu araştırıp sorduğum sorunun cevabını bulmak için harcayacak kadar zamana sahip değilim. Linkte görünen set hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? Yok illaki bu mesajıda kitleyip sileceksiniz sizin tarzınız bana uymuyor demektir.

Quad set önerileri

Halil bey, zamanınız yoksa hiç uğraşmayın. Bizim de her yeni üyeye defalarca aynı şeyleri anlatacak kadar zamanımız yok. Tarzlar uyuşmuyorsa, tarzınıza daha uygun bir yer arayınız.

Quad set önerileri

halil çelik' Alıntı:
........Mehmet bey konuyu kilitleyip sorunuzun cevabı forumda var demek yerine iki kelam edebilirdiniz ya da hiç dokunmayıp sizin dışınızda bu işle uğraşan kişilere bırakabilirdiniz. Sonuçta tüm forumu araştırıp sorduğum sorunun cevabını bulmak için harcayacak kadar zamana sahip değilim. Linkte görünen set hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? Yok illaki bu mesajıda kitleyip sileceksiniz sizin tarzınız bana uymuyor demektir.
Halil bey su mesajimi gormenizi ragmen bu sekilde bir konu acip bu sekilde yaklasiyorsaniz, gercekten sizinle tarzlarimiz uyuşmayacak demektir. Yani sizin beklentilerinizi biz ne yazik ki cevap verecek yeterlilikte degiliz.

Bu durumda size hobi hayatinizda basarilar dilemekten baska bir caremiz yok ne yazik ki...

Quad set önerileri

halil çelik' Alıntı:
Sonuçta tüm forumu araştırıp sorduğum sorunun cevabını bulmak için harcayacak kadar zamana sahip değilim.

Atara bak atara :D

Üstten ikinci sırada "Ara" butonu var, görmediyseniz... yardımcı olur..

Quad set önerileri

Gördüğüm kadarıyla sorduğum sorudan ziyade ego tatminiyle meşgulsünüz forumunuzda başarılar.

Quad set önerileri

Egoları tavan yapmış kişileriz biz, bence de gidin burdan ;)

Quad set önerileri

Konuyu silip gitmek istedim; ama yetkililerin bunu yapması gerekiyor sanırım. Atar vs kelimeleri kullanan arkadaş senin seviyene inmicem. Mehmet bey üyeliği silerseniz sevinirim.

Quad set önerileri

halil çelik' Alıntı:
Gördüğüm kadarıyla sorduğum sorudan ziyade ego tatminiyle meşgulsünüz forumunuzda başarılar.

Hocam ben modelci sayılmam fikir sahibi olmadanda söz sahibi olmayı doğru bulmam ama emin ol bu forum gibi öylesine emek verilmiş saatlerce zaman harcanıp videolar çekilerek hayatında model kelimesini duymamış bir insanın bile birkaç saatte dünya kadar bilgiye sahip olabileceği bir foruma rastlayacağınızı sanmıyorum.

Umutmayın tacrübe sahibi insanların sorulara ihtiyacı yok ancak bilmeyenlerin çok cevaba ihtiyacı var kıymetini bilmek lazım fevri davranmak birşey kazandırmaz.

Quad set önerileri

Emre Bey'in birkaç saat önce söylediği gibi bugün bir terslikmi vardır nedir anlamadım, hepsi sanki sözleşmiş arka arkaya geliyor.

Quad set önerileri

Sabrettikçe daha çok geliyor Tevfik abi, tersleyince gidiyorlar :laugh: Varsın bizi öyle tanısınlar dert değil ;)

Bedrettin, adamın zamanı yokmuş okumaya... İlk mesajda öyle yazıyor... Okumayanı, araştırmayanı terslerim, kimse kusura bakmasın. Emek verilmiş o kadar.

Quad set önerileri

Rasim Öztürk' Alıntı:
Sabrettikçe daha çok geliyor Tevfik abi, tersleyince gidiyorlar :laugh: Varsın bizi öyle tanısınlar dert değil ;)

Bedrettin, adamın zamanı yokmuş okumaya... İlk mesajda öyle yazıyor... Okumayanı, araştırmayanı terslerim, kimse kusura bakmasın. Emek verilmiş o kadar.

Bende farklı bişey söylemedim zaten forumdaki emeğe saygı gösterilmesi gerektiğini ifade etmeye çalıştım yanlışmı aanlaşıldı acaba ?

Quad set önerileri

Amanın, forum birbirine girmiş... Merkür ve Satürn birbirine çok mu yaklaştı ne :laugh: .

Bedreddin Vardar' Alıntı:
Bende farklı bişey söylemedim zaten forumdaki emeğe saygı gösterilmesi gerektiğini ifade etmeye çalıştım yanlışmı aanlaşıldı acaba ?

Yok senin söylediğin bence doğru anlaşıldı ama ne ilk özel mesajlarını okumaya zahmet eden, ne herhangi bir şeyi okumaya zahmet etmeye niyeti olan, ve de tamamen şahsına özel muammele isteyen insanlar bizi anlamadı galiba...

Quad set önerileri

Hayır Bedrettin aynı doğrultuda konuşuyoruz. Ben sadece biraz daha keskin olarak bir daha vurgulamak istedim :)

Ynt: Quad set önerileri

Bu gün karısıyla takışan foruma düşmüş, yarın sevgililer günü diye bayanlar tektaş istediler de bizemi patladı tüm bu insanlar.

Neyse biraz daha sim çalışayımda 3 haftadır uçamıyorum, yarın 7 derece havada uçuşa gideyim. Ancak alır gazımı ;-)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi