Görseller RC Kolik Muscat Şubesi Uçuşları

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Özgür Evren Varol

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Uçak
O zaman biz de özellikle ve ayrıca teşekkür ederiz :yuppi:
Ne demek sayın Adminim :)

Geçmiş olsun üstad, modelin nazarları yeni çıkıyor , tavsiyem minik pilota büyük görev düşüyor , minik pilotun çişi gelirse tekerlere bir kaç damla , en sonda uçağın üzerinden çiş hoplatma yaptırdın mıydı iş tamam :lol:
Bunu hemen deneyeceğim, işe yarar gibi geliyor kulağa :D

ESM tekerlerini bilmem , ancak torna işçiliğinin bence daha sağlam ve kaliteli olacağından şüphe bile duymuyorum .
ESM tekerlekleri fena değil de şimdi öteki jantlarla onca saat tornada çalıştıktan sonra bir kenara öylece bırakamıyorum :) plastik burç/stoperlerin aynısını tornada yapmak gayet basit, o yola gideceğim gibi görünüyor.

artık onun da süperscale olma zamanı yaklaşıyor
Adım adım, yavaş yavaş, sabırla :)

:saygilar:

Özgür Evren Varol

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Uçak
İki hafta önce uzun zamandır görüşemediğiz eski bir arkadaşım (Miraç) günübirliğine beni (bizi) ziyarete geldi. Eski üniversite yıllarımızı yaad ettik ve öğleden sonra da birlikte uçuşa gittik. Pantheri ve Miraç’ın uçurması için Edge modelini aldım yanımıza. Ben pantherle iki sorti uçtum, Miraç da edge ile üç sorti uçtu. Ayrıca sağolsun, benim itirazlarıma kulak asmadan ben Panther’le uçarken bolca fotoğraf çekti :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Görünen o ki bu uçuşlar sezonun son uçuşları oldu, en azından Panther için. Havalar artık epey ısındı, 40 derece bariyeri aşıldı ve uçuşa gitmek keyiften çok eziyet olmaya başladı...