Görseller RC Kolik Muscat Şubesi Uçuşları

Anlatayım mı uçakların nasıl uçtuğunu? Copy paste ile?! :p :D

Ben biliyorum zaten! Bilmişlik de taslarım misss gibi!

Bilmeyenler izleyip öğrensin:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hazır konuyu raftan indirmişken geçen haftadan da fotoğraflar paylaşalım :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

son günlerde çok sık karşılaşıyorum bu sorunla. Cepten "resim yükle" ile fotoğraf yüklerken fotoğrafları seçtikten sonra yüklüyorum ve yükleme bittiğinde herşey uçmuş gitmiş oluyor.
Allah allah :eek: Benim başıma hiç gelmedi. Gerçi senin kadar son dönemde resim yükleme yapmıyorum :D Sistemi az önce kontrol ettim, bir sorun çözükmüyor. Bu bahsettin sorunu, bu eklentiyi kullanan bazı forumlar tarafından yazılımcıya raporlandığını duymuştum. Fakat sürekli olmadı için bir çözüm bulunmadı diye biliyorum. Kısaca sorun sürekli olmayınca çözümü oldukça zor bir sorun :(

Eklentiyi epeydir güncellemiyorum. Belki son sürümlerinde bazı iyileştirmeler yapılmıştır ve benim gözümden kaçmıştır. Ama son sürümde başka küçük bir sorun var. O sorun çözülünce, eklentiyi güncellerim. Bakalım güncelleme sonrası da yapacak mı ?

Mesajda normalde olması gerektiği gibi bağlantılar olmuyor, ve aynı fotoğrafları tekrar yüklememe de izin vermiyor!
Evet aynen dediğin gibi sistemde aynı resimler tekrar yanlışlı yüklenmesi diye zaman bazlı bir özellik var ve aktif. Dediğin gibi resimler sisteme yüklenmiş ve bu sebepten dolayı yeniden yüklemeye izin vermiyor ;)

NOT: Mesela bu resim sorunsuz şekilde yüklendi ve linki mesaj içine kopyaladı.

Keşke Türkiye'de de böyle yerler olsa...:(

Dışı sizi içi beni yakar :)

Pistimiz çok güzel evet ama burası bir modelcilik alanı değil, askeri bir alan ve özel izinle ancak belli zamanlarda kullanabiliyoruz. Yarın bir gün de bize “tamam artık daha fazla uçamazsınız burada” dedikleri zaman da başka uçabilecek alanımız olmayacak elimizde...

Şahsi fikrim Hezarfen kompleksinin genel olarak çok daha iyi olduğu yönünde :)

Allah allah :eek: Benim başıma hiç gelmedi. Gerçi senin kadar son dönemde resim yükleme yapmıyorum :D Sistemi az önce kontrol ettim, bir sorun çözükmüyor. Bu bahsettin sorunu, bu eklentiyi kullanan bazı forumlar tarafından yazılımcıya raporlandığını duymuştum. Fakat sürekli olmadı için bir çözüm bulunmadı diye biliyorum. Kısaca sorun sürekli olmayınca çözümü oldukça zor bir sorun :(

Eklentiyi epeydir güncellemiyorum. Belki son sürümlerinde bazı iyileştirmeler yapılmıştır ve benim gözümden kaçmıştır. Ama son sürümde başka küçük bir sorun var. O sorun çözülünce, eklentiyi güncellerim. Bakalım güncelleme sonrası da yapacak mı ?

Evet aynen dediğin gibi sistemde aynı resimler tekrar yanlışlı yüklenmesi diye zaman bazlı bir özellik var ve aktif. Dediğin gibi resimler sisteme yüklenmiş ve bu sebepten dolayı yeniden yüklemeye izin vermiyor ;)

NOT: Mesela bu resim sorunsuz şekilde yüklendi ve linki mesaj içine kopyaladı.

Teşekkürler Adminim. Tek sorun bu da değil işin aslı. Genel olarak epeydir cepten birşeyler yazmak ve paylaşmak çok tatsız. Bazen yazdıklarım ortadan kayboluyor, bazen foto yuklemiyor bazen birden bire fotoların linklerini kopyalayıp çifter çifter koyuyor mesaja... tam eziyet yani. Ama fotolar da telefonda olunca kaçış da yok. ÇOğu zaman mesaja fotoları cepten ekleyip taslak olarak kaydedip sonra bilgisayardan açıp yazıları eklemeyi tercih ediyorum...
Belki chrome ile ilgilidir emin değilim, bir ara başka bir tarayıcı ile de denerim.

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Teşekkürler Adminim. Tek sorun bu da değil işin aslı. Genel olarak epeydir cepten birşeyler yazmak ve paylaşmak çok tatsız.
Yok artık :eek::eek:
Belki chrome ile ilgilidir emin değilim, bir ara başka bir tarayıcı ile de denerim.
Aynen kardeşim. Tüm yazdıklarını okunca bu büyük ihtimal mobildeki web tarayıcı ile ilgili bir durum. Ben de farklı bir tarayıcı kullanmanı önerecektim.

Ne yazık ki tarayıcılardaki bazı güncellemeler hiç sorun yokten ortaya sorun çıkarabiliyor. Bu sadece cep için değil PC'deki tarayıcılar için de geçerli.

Test sonucunu paylaşırsan sevinirim. İnşallah tarayıcı bazlı bir sorun çıkar. Yoksa işim çok zor :laugh:

Test sonucunu paylaşırsan sevinirim. İnşallah tarayıcı bazlı bir sorun çıkar. Yoksa işim çok zor :laugh:

Safari ile yaptığım deneme gayet iyi sonuçlandı Adminim, epey yüklu foto yükledim gayet hızlı ve sorunsuz gerçekleşti. Yazılarda ortadan kaybolan şeyler olmadı bilginize ??:saygilar:

(ha bide kendimi size rapor ettim saçma sapan şeyler yazdığım için, ama kendi kendimi de düzelttim hemen sizden aksiyon beklemeden :lol::lol::lol: )

Son düzenleme:
Ve panther bugun 66. uçuşunda ilk motor durması problemini yaşadı!
Neyse ki hasarsız atlatıldı vaka, modeli döndürüp piste tekerlekleri üzerine indirebildim...
Sonrasında yer kontrollerinde motorun neden sustuğuna dair hiçbir ipucu göremedik. Kayıtlı dataları evde bilgisayara aktarınca belki bir ipucu yakalayabilirim. Epey kapsamlı bir yer testinden sonra modeli tekrarucusa cikartip havada denedim, sorunsuz bir ucus oldu o da...

Türbin motorunun susması çok şaşırttı beni :eek:. Gerçi düşününce milyon dolarlık jetlerde de yaşanıyor bu durum ama yine de şaşırtıcı. Umarım sorunun kaynağı ortaya çıkar abi.:saygilar: