RC Uçak Temel Simulatör Dersleri

Kadir Kurt' Alıntı:
Türker abi türkçe olarak sizin anlatımınız rolling harrier videosu talep ediyorum ;D

En sevdiğim hareket bu ama bir türlü tam olarak beceremedim. :)
Bilindigi uzere Turker kardesimiz helide Mode-1 gecis yapti. Fakat gecen hafta test ettik, tuhaf bir sekilde ucakta hala mode-2 ucabiliyor :laugh:

Yine de kafasini karistirmamak adina mode-2 de boyle bir video ceker mi emin olamadim :rolleyes: Bakalim kendisinin yorumu ne olacak Kadir ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bilindigi uzere Turker kardesimiz helide Mode-1 gecis yapti. Fakat gecen hafta test ettik, tuhaf bir sekilde ucakta hala mode-2 ucabiliyor :laugh:

Yine de kafasini karistirmamak adina mode-2 de boyle bir video ceker mi emin olamadim :rolleyes: Bakalim kendisinin yorumu ne olacak Kadir ;)
Haklısın Mehmet abi, Türker abi mod 1 e geçmişti :embarras: Video çekemezse de canı sağolsun sorun değil :) Benim bu hareketi pekiştirmem gerekiyor, çok güzel hareket :hoppa:

Kadir Kurt' Alıntı:
Haklısın Mehmet abi, Türker abi mod 1 e geçmişti :embarras: Video çekemezse de canı sağolsun sorun değil :) Benim bu hareketi pekiştirmem gerekiyor, çok güzel hareket :hoppa:
Benim de ucakta seyretmekten en zevk aldigim hareketlerden birisidir bu Kadir %p

Kadir Kurt' Alıntı:
Türker abi türkçe olarak sizin anlatımınız rolling harrier videosu talep ediyorum ;D

En sevdiğim hareket bu ama bir türlü tam olarak beceremedim. :)

Ahhhh bu uçakçılar yok mu...... :mad: :angry: :laugh: ;D

Adamlar hem helicileri sevmezler, hem de sonuna kadar etinden sütünden yararlanırlar. :lollol: :lol: :lol:

Kadir'ciğim koskoca uçak camiasında rolling harrier videosunu çekecek bir ben kaldıysam eğer vay bu uçakçıların haline. :'( :'(

Uçakçı abilerimizden, kardeşlerimizden bekliyoruz böyle hamleleri. :coolxf: Şahsen ben sadece bu platformda 4 yıldır bekliyorum. Tahmin ediyorum benim yetmez ama belki senin ömrün bu videoyu görmeye vefa edebilir diye düşünüyorum, umudunu kaybetme. :lol: :lol: :lol:

Şaka bir tarafa ben gerçekte rolling harrier yapacak seviyede bir pilotaja sahip olmadan hobiye ara vermiştim. Böyle bir video simde çekebilecek olsam bile paylaşmayı etik bulmuyorum. Nedense simde yapmak gerçeğinden fazlaca kolaymış gibi hissettim denediğimde.

Hareketi gerçekten kendi modelleriyle yapabilen arkadaşlardan bu videoyu beklemek lazımdır diye düşünüyorum. :RCKolik:

Tahmin ediyorum ki bu video büyük ihtimalle senden gelebilir. Nasıl olur diye düşünme sakın. :eek: Emin ol önünde çoooooooooook uzunca bir zaman olacak. ;D

Uçakçılar kadar taş düşecek kafana sonunda! :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sümer Yamaner' Alıntı:
Uçakçılar kadar taş düşecek kafana sonunda! :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ama abi söylediklerinden hangisi yalan ya da abartı :laugh: :laugh: ;D ;D

Hobi olarak sadece bu forumda takılıyorum. Çok sık uçak konuları olmuyor tabii son dönemdeki cessna akınını saymazsak :laugh:
Allah izin veririse önümde uzun zaman var. Bu hareketi tam manasıyla yaparsam ben bi el atayım bu konuya :)

Şu uçakların ve helilerin yapabildiklerini gördükçe içimdeki hava trafik canavarını ortaya çıkarasım geliyor ama simülatörden devam en azından kimseye zarar vermiyorum :laugh:

Artık bu konuya benim gibi bir helicinin değilde hakkını verebilecek bir uçakçının el atmasının vakti çoktan geldi.

Forumdaki sohbetlerde bazı arkadaşlarımız ( @3dholicpilot :laugh: ) videolu paylaşımlar yapılabilirmiş gibi hissettim. Bu konuya da bir el atılabilir mi acaba diye aklımdan geçiyor doğrusu. :) Çevrenizde var mı acaba böyle tanıdık birileri. :lollol: :lol:

Öyle aklıma gelivermiş 8 yıl sonra. :saygilar: