Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

art-tech ile uyumlu simülasyon bende alabilir miyim

Merhaba,ben de link rica edebilir miyim? Ve güncel olarak nereden hangi simülasyon kumandasını almamı tavsiye edersiniz acaba?Önceliğim Helikopter kullanımı. Daha önce THK'dan almıştım yıllar önce, ancak çok basit bir kumandaydı.İçersinde de kullanışlı olmayan bir sim.CD'si çıkmıştı ancak tam olarak 6ch adapte olabilmek için,daha verimli bir kumandaya geçiş yapmak istiyorum.

İlgi ve yardımınıza şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhaba,ben de link rica edebilir miyim? Ve güncel olarak nereden hangi simülasyon kumandasını almamı tavsiye edersiniz acaba?Önceliğim Helikopter kullanımı. Daha önce THK'dan almıştım yıllar önce, ancak çok basit bir kumandaydı.İçersinde de kullanışlı olmayan bir sim.CD'si çıkmıştı ancak tam olarak 6ch adapte olabilmek için,daha verimli bir kumandaya geçiş yapmak istiyorum.

İlgi ve yardımınıza şimdiden çok teşekkür ederim.
Simulasyon kumandası tercihlerini şu konudan bakabilirsiniz.,

Real Flight ve Phonenix sim linklerini size özelden gönderiyorum. Kolay gelsin.

Merhaba ,

serial number çalışmıyor , internet üzerinden de bulamadım. Çalışan key olan paylaşabilir mi

Edit : 2. Mesajdaki seri numaraları çalışıyor sonradan farkettim teşekkür ederim

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari