Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Mehmet bey ben de linkleri alabilir miyim?

Bir de ek sorum olacak. Bende hem THK simulatör kumandası, hem de Fly-Sky 9x kumanda var. THK ile Realflight 4.5 kullanabileceğim, Fly-Sky ile usb dongle kullanarak Realflight'ın son sürümlerini kullanabilir miyim?

Bir de ek sorum olacak. Bende hem THK simulatör kumandası, hem de Fly-Sky 9x kumanda var. THK ile Realflight 4.5 kullanabileceğim, Fly-Sky ile usb dongle kullanarak Realflight'ın son sürümlerini kullanabilir miyim?
Kullandığınız USB dongle RF7 desteklemesi lazım :)

Çok sağolun yanıt için. Peki FLysky TH-9X'te kullanabileceğim, tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? Elimde bir dongle var ama çok eskiden kalan bir ürün, RF 7 görmedi kumandayı.
Benim ne yazık ki yok. Ama belki tavsiyede bulunacak bir arkadaşımız çıkabilir.

Ozelden gönderdim arkadaşlar :saygilar:
Hocam sizin gönderdiginiz abiye mesaj attım sizi yormak istemedim ama o da geri dönüş yapmadı malesef. Benim de smulasyon programina
Ozelden gönderdim arkadaşlar :saygilar:
Hocam sizi yormamak için linki gonderdiginiz abiye mesaj attim ama geri donmedi malesef bana da smulasyon programı lazım rica etsem bana da atabilir misiniz ? Teşekkürler.

Merhaba Mehmet Bey, Ben de varsa hem phoenix hem realflight linki rica edebilir miyim? Saygılarımla

Merhaba Mehmet Bey, Devo 7 kumandamız var usb çıkışlı simulator kablosu mencut buna uyumlu program için link alabilirmiyim

Merhaba Mehmet Bey, Devo 7 kumandamız var usb çıkışlı simulator kablosu mencut buna uyumlu program için link alabilirmiyim
Uyum kısmından çok enim değilim. Bu nedenle hem Real Flight hem de Phoenix linklerini gönderdim.

Elinizdeki USB çıkışlı simulator kablosunun bir resmî var mı acaba ? Eğer kablonun dongle özelliği yoksa sadece RF 4.5 kullanabilirsiniz.