Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Başka konuya aynı mesaj yazmanıza pek anlam veremedim. Gördüğünüz gibi bu cevap alma hızını değiştirmedi. Lütfen bundan sonra benzer şekilde davranmayalım. Ancak müsait olabildim ve az önce özelden linkleri gönderdim :saygilar:
Selamlar Mehmet Hocam, simülatöre benim de ihtiyacım var, mesaj kalabalığı olmasın diye özelden yazdım ama sonradan fark ettim ki cevap vermiyormuşsunuz.:) Rica etsem bana da linkleri gönderme imkanınız var mıdır?

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Selamlar Mehmet Hocam, simülatöre benim de ihtiyacım var, mesaj kalabalığı olmasın diye özelden yazdım ama sonradan fark ettim ki cevap vermiyormuşsunuz.:) Rica etsem bana da linkleri gönderme imkanınız var mıdır?
Evet ne yazık ki özelden gelen mesajlara cevap veremiyoruz.

Az önce linkleri özelden gönderdim, kolay gelsin :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Emre Gumus
Uyum kısmından çok enim değilim. Bu nedenle hem Real Flight hem de Phoenix linklerini gönderdim.

Elinizdeki USB çıkışlı simulator kablosunun bir resmî var mı acaba ? Eğer kablonun dongle özelliği yoksa sadece RF 4.5 kullanabilirsiniz.
Merhaba Mehmet Bey,
Ben model uçak pilotluk kabiliyetimi geliştirmek için simulator programı kullanmak istiyorum ve model uçakçılığa yeni ilgi duyan biriyim. Kumanda olarak da flysky fs-i6x i tedarik ettim. Realflight 7 ve 7.5 dan biri veya kumandama daha uygun en yeni simülatör programının kurulum linklerini bana da gönderir misiniz?
Sağlıklı günler dilerim

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sayın Mehmet Küçüksarı, değerli arkadaşlar,

RC Simülatör programları hakkında forumda evvelce açılmış olan konuları taramaya çalıştım.

Dizüstü Bilgisayarımın Özellikleri: İşlemci Intel Core i5 2.5 GHz, RAM 4GB, Ekran Kartı: nVIDIA GEFORCE 610M 2GB,

Evvelce, İHA Eğitmenimizin tavsiyesiyle USB kablolu FlySky FS-SM600 6 Kanal kontrolcü edinmiştim.

Değerli önerileriniz şükranla karşılanacak olmakla birlikte, yukarıdaki kombinasyon göz önünde bulundurulduğunda PHEONIX RC30 ile RealFlight G4
simülatör programlarını sorunsuz kullanabileceğimi öngörüyorum.

Bu aşamada hem önerilerinize hem de anılan programları nasıl edineceğim hususunda yardımlarınıza ihtiyaç duymaktayım.

Peşin teşekkürlerimle.

Saygılar, güzel pazarlar olsun.:saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Merhaba Mehmet abi,

Futaba T7C kumandam var. Simülatör linki paylaşabilir misiniz?

Teşekkür ederim.
Özelden linkleri gönderdim fakat Kumanda ile kullanabilmek için dongle dediğimiz bir ürün kullanman gerekiyor. Detaylar için

iyi günler lütfen bana da simülatör gönderin özelden okulda model uçak yaptık ama önce öğrencilerin çalışması lazım

Merhaba; yeni almış olduğum fly sky fs-i6x kumandam var. Bir youtube kanalında Clearview adlı simülator uygulamasının linki mevcuttu. İndirdim birkaç deneme uçuşu yaptım. Farklı simülatör uygulamaları denemek istiyorum. Phonenix 5.5 sürümünü indirdim ancak uygulamaya kumandamı tanıtamadım. Rica etsem real flight uygulamasının indirme bağlantısını gönderebilir misiniz?

Merhaba; yeni almış olduğum fly sky fs-i6x kumandam var. Bir youtube kanalında Clearview adlı simülator uygulamasının linki mevcuttu. İndirdim birkaç deneme uçuşu yaptım. Farklı simülatör uygulamaları denemek istiyorum. Phonenix 5.5 sürümünü indirdim ancak uygulamaya kumandamı tanıtamadım. Rica etsem real flight uygulamasının indirme bağlantısını gönderebilir misiniz?
Özelden gönderilmiştir, kolay gelsin :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Ali Kırlı