Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Hocalar merhaba, THK kumandam var Phoenix 5.5g internetten bulup yükledim ancak kumandayı görmüyor. Çok eskiden bu sorunu yaşamamıştım. Yedek parça beklediğim bir v911 im ve dişli kırdığım v913 üm var. Yedek parçalar gelene kadar PC de antrenman yapmak istiyorum. Kumanda mın aktif olabilmesi için gereken bir sürüm linki gönderir misiniz.

Hocalar merhaba, THK kumandam var Phoenix 5.5g internetten bulup yükledim ancak kumandayı görmüyor. Çok eskiden bu sorunu yaşamamıştım. Yedek parça beklediğim bir v911 im ve dişli kırdığım v913 üm var. Yedek parçalar gelene kadar PC de antrenman yapmak istiyorum. Kumanda mın aktif olabilmesi için gereken bir sürüm linki gönderir misiniz.
RF 4.5 kurmayı deneyebilirsiniz. Özelden link olarak gönderiyorum. Ama aktivasyon numaralarında sorun yaşabilirsiniz şimdiden söyleyeyim :)

• Beğen
Tepkiler: Ulaş KAMAS
Mehmet hocam rica etsem realflight ve phoenix linklerini bana da atabilir misiniz? Kumandam fly-sky fsi6x