Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Son zamanların en çok sorulan sorularından birisi de "Simulator yazılımlarını nereden indirebilirim ? Nasıl temin ederim ? " oluyor.

Hemen hemen hergün gerek bana gerekse Türker kardeşimi bu konuda çok fazla özelden mesaj gelmekte.

Öncelikle şunu özellikle belirtmek isteriz . RCKolik olarak her zaman bir emek var ise onun mutlaka hakkının verilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Bu yazılımlarda diğer tüm yazılımlar ve ürünlerde olduğu gibi ciddi bir emek ve zahmet sonrası ortaya çıkıyor. Dolayısıyla nasıl herhangi bir servo veya kumandaya yeri geldiğinde ciddi miktarda paralar vermeyi kabul ediyor isek, bu Simulator yazılımlarını da aynı şekilde değerlendirmeli ve gerekli lisansları alarak, yasal olarak kullanmalıyız.

Fakat bir de madalyonun diğer bir yüzü var ki, o da ülkemizin ekonomik gerçekleri :embarras: Zaten RC Modelciliğin diğer ülkelere göre bizde daha yeni yeni gelişiyor ve emekleme döneminde olmasının da nedeni bu olsa gerek.

Özetle arkadaşlar ;

Özellikle kısıtlı imkanlar ile bu modelciliğe yeni başlayan arkadaşlara küçük bir yardım olması amacıyla, sonradan kaldırılması ve orjinal ürünlerin alınması kaydı ile, bir nevi demo mahiyetinde bu yazılımları sizlerle paylaşma kararı aldık.

Fakat yine üstüne basa basa vurgulamak isteriz ki ;

Kullanımından doğacak her türlü maddi ve manevi zarardan kullanıcı birebir sorumludur. RCKolik gerek forum gerekse kişisel olarak sorumlu tutulamaz. Verilen linkleri kullanan kişiler baştan bu şartları kabul etmiş sayılır.

Real Flight 4.5 + Add-Ons 1-2-3-4-5 + Expacks_1-2 Linkleri:
[attachurl=1]

PhoenixRC30 + Linkleri:
[attachurl=2]

Phoenix 3 ve 4 Upgrade + Linkleri:
[attachurl=3]

NOT: Linkler için de her iki yazılım için birebir KURULM PDF bulunmaktadır. Ayrıca aşağıdaki konularda TÜM BILDIKLERIMIZI sizlerle paylaştık. Bunlar birer yazılım oldukları için kişisel bilgi beceriden tutunda kullandığınız PC yapısına kadar bir çok etkene bağlıdır.

Real Flight Simulasyon Yazılımı :
Real Flight Kurulum Videoları :
Real Flight USB Simulator Kumanda Tanıtım Problemleri ve Çözümleri :

Bu nedenle özellikle ÖZELDEN MESAJ OLARAK GÖNDERİLEN VE BU YAZILIMLARIN ÇALIŞMAMASI İLE İLGİLİ SORULARINIZA KESİNLIKLE CEVAP VERILMEYECEKTIR.

Geneli ilgilendirdiğini düşündüğünüz problemleri konu açarak bizlerle paylaşmanızı rica ederiz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DIKKAT

01.03.2015 tarihi itibari ile yükleme yaptığımız "http://www.mediafire.com/" sitesine erişim şu aşamada mahkeme kararı ile yasaklanmıştır. Tüm sorumluluk size ait olmak üzere dosyaları indirebilmek için geçiçi olarak DNS kayıtını 8.8.8.8 yapabilirsiniz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ekli dosyalar

• RF 4_5 Download Linkleri.txt
    4.1 KB · Görülme: 3,829
  • PhoenixRC30 Download Linkleri.txt
    1.6 KB · Görülme: 2,311
  • Phoenix 4_0.txt
    993 bayt · Görülme: 1,466
Real Flight / Phoenix Nereden Indirebilirim ? Crack Download Link verir misiniz

Sonunda biraz geçte olsa :laugh: "PhoenixRC30" da 1. mesaja ilave edilmiştir. :saygilar:

Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Phoenix 3 ve 4 Upgrade+ Linkleri: eklenmiştir.

Akan Tekin Bey'e paylaşım için teşekkür ederiz %p

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Düzgün
Ynt: Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Her turlu sim bulunur :) piyasadaki en seckin sim programlari var.ilerde upload edip eklemeye calisicam

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sim programlarına baktım bilgisayarımda çalışacak mı bilmiyorum, 3d grafik kartı diyor yanlış okumadıysam gereksinimlerde, 10 senelik bir bilgisayarla bu iş olmayacak sanırım :)

Fazla sistem gereksinimi istemeyen bir sim programı yok mu?

Ben real flight indiriyorum ama bilgisayarın çalıştırması konusunda şüpheliyim.

Phoenix daha az sistem kaynağına ihtiyaç duyar Ayhan.

galiba linklerde hata var programı indiremiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

Mehmet sarıhan' Alıntı:
galiba linklerde hata var programı indiremiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler
Eve gidince kontrol edeyim :eek: En son Ramazan ayı içerisinde İskender arkadasımız Real'den Flight problemimiz indirmişti .

Yedekten geri dönme sırasında son mesajta silinmiş.

Tüm linklerin çalıştığı teyid edilmiştir ;)

1.mesajda ekli olarak paylaştığımız ve RAR formatında linklerin bulunduğu dosyaların bozulduğu tespit edilmiştir :rolleyes:

Bilgi veren Serkan Seymen üyemize teşekkür ederiz %p Ekler düzeltilmiştir ;)

cihan kl' Alıntı:
realflight 6.5 sürümünü nereden indirebilirim.
Indirsen bile USB sim kumanda ile calismasi icin gerekli EMU dosyasi mevcut degil ne yazik ki :-\ Sadece bazi USB dongeller 5 yi destekliyor diye biliyorum. Bu durumda zaten o cihaz ile beraber DVD de gonderiyorlar.

Sim kumandasi olarak ne kullaniyorsun Cihan ?

anladım, ben thk' dan aldığım 6 kanallı simülasyon kumandası var. phoenix 3 var ama bu programa da bir bakalım dedim. :)

cihan kl' Alıntı:
anladım, ben thk' dan aldığım 6 kanallı simülasyon kumandası var. phoenix 3 var ama bu programa da bir bakalım dedim. :)
Cihan Bey Real Flight 6.5 versiyonu için çalışan bir emu dosyası bulabilirseniz bizimle de paylaşırsanız çok seviniriz.

Türker Akgün' Alıntı:
Cihan Bey Real Flight 6.5 versiyonu için çalışan bir emu dosyası bulabilirseniz bizimle de paylaşırsanız çok seviniriz.
ben fazla birşey bulamadım. :) sanırım rf g5 sonrası için Mehmet abimizin dediği gibi ekstra aparatlar gerekiyormuş. en iyisi hiç bulaşmamak.