Real Flight Simulasyon Yazılımı : Özellikler, Kurulum, Kumanda Ayarlari

Merhabalar,

4.50.50 versiyon ile yapiliyor imis ve bende 4.50.21 mevcut sizde update ve emu varmidir 4.50.50 icin .

Saygilarimla.

Merhaba Mehmet bey rica etsem ben de realflight simulasyon linki alabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar

Hobiye geri döndüm ancak alışmam için elimde herhangi bir kumanda ve simülasyon yazılımı yok kullanmayan olan biri varsa İstanbul içi gelip alabilirim. Uygun fiyata satan varsada alabilirim. Çocuğumada alıştırmak istiyorum.

Saygılar

Bana 533 577 90 34 ten ulalabilir siniz.

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim

Merhabalar

Hobiye geri döndüm ancak alışmam için elimde herhangi bir kumanda ve simülasyon yazılımı yok kullanmayan olan biri varsa İstanbul içi gelip alabilirim. Uygun fiyata satan varsada alabilirim. Çocuğumada alıştırmak istiyorum.

Saygılar

Bana 533 577 90 34 ten ulalabilir siniz.

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim
Linkler özelden gönderilmiştir. Kumanda ihtiyacınız için lütfen aşağıdaki bölüme ilan açınız :saygilar:

Mustafa bey merhaba sanırım bana gönderdğiniz simülatör linkleri silinmiş tekrardan göndere bilirseniz çok sevinirim teşekkürler şimdiden

Merhaba,hobiye yeni başladım.2013 te paylaşmış olduğunuz phoenix linkinden kurmaya çalıştım ama baya uğraşmama rağmen becermeedim.Thk dan aldığım usbli kumandam var.Hangi yazılımı nasıl kurabilirim ? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba,hobiye yeni başladım.2013 te paylaşmış olduğunuz phoenix linkinden kurmaya çalıştım ama baya uğraşmama rağmen becermeedim.Thk dan aldığım usbli kumandam var.Hangi yazılımı nasıl kurabilirim ? yardımcı olursanız çok sevinirim.
THK USB Sim kumandası ile RF 4.5 kullanabilirsiniz. Linkleri özelden gönderiyorum :saygilar:

Thk art tech kullanan arkadaşlar simulasyonda 6 kanal helileri havalandirabilen var mi ?

Thk art tech kullanan arkadaşlar simulasyonda 6 kanal helileri havalandirabilen var mi ?
THK USB kumandası RF4.5 ile sorunsuz çalışmaktadır. PDF gösterildiği şekilde kalibre etmek yeterlidir.

6 kanal heli uçurmak konusuna gelirsek, düzgün bir şekilde durmak (hover) bile belli bir çalışma gerektirmektedir. Zaten heli uçurmanın da keyfi buradan gelir. O yüzden yılmadan düzenli çalışma devam :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Cenk Şentürk