Real Flight Simulasyon Yazılımı : Özellikler, Kurulum, Kumanda Ayarlari

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Cenk Şentürk

Yeni Uye
THK USB kumandası RF4.5 ile sorunsuz çalışmaktadır. PDF gösterildiği şekilde kalibre etmek yeterlidir.

6 kanal heli uçurmak konusuna gelirsek, düzgün bir şekilde durmak (hover) bile belli bir çalışma gerektirmektedir. Zaten heli uçurmanın da keyfi buradan gelir. O yüzden yılmadan düzenli çalışma devam :saygilar:
Mehmet Bey Günaydinlar.. evet kumandam 4 kanala kadar sorunsuz çalışıyor ayarlarıda aktarılan şekilde yaptım lakin 6 kanal helilerde cihaz gaz tepkimesi calismiyor. Gaz cubugu aktif ama gaz verdigim zaman heli tepkisiz kaliyor. Ucak veya 4 kanal helilerde uçabiliyorum. Böyle ilginç bir durum :D

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Mehmet Bey Günaydinlar.. evet kumandam 4 kanala kadar sorunsuz çalışıyor ayarlarıda aktarılan şekilde yaptım lakin 6 kanal helilerde cihaz gaz tepkimesi calismiyor. Gaz cubugu aktif ama gaz verdigim zaman heli tepkisiz kaliyor. Ucak veya 4 kanal helilerde uçabiliyorum. Böyle ilginç bir durum :D
Şu videolara göre ayarlamaya yapıp

kumanda ayarladı da şöyle ise

sorun olmaması lazım :rolleyes::rolleyes: