RealFlight 4.5 Windows 10 kurulum.

Son zamanlarda Rc helikoper, uçak konularına yoğunlaşan arkadaşlar Rc simulatör konusunda çok fazla araştırma yapmadan Art-tehc ( THK ) simulator kumandasını alarak simulasyon çalışmak istiyorlar ve sonrasında bakıyorlar ki bu kumanda güncel simulatörler le uyumlu çalışmıyor ve tatmin edici değil, arayış içerisinde RF 4.5 ile çalışabileceğini öğrenip, indirme kurulum işlerine başlıyorlar, sonra windows 10 ile sorunlar yaşayarak uyumlu olmadığını düşünüp hayel kırıklığı yaşıyorlar, bu yüzden hem RF 4.5 in bütün windowslara kurulabileceğini açıklamak hemde biraz güncellemek istedim.

İndirme linklerini Yandex diske yükledim daha hızlı pratik indirebilirler ve Windows 10 ile nasıl kurulum yapabileceklerini gösteren bir video hazırladım umarım birilerinin işine yarar.

İndirmek Linklerini Özel Mesaj İle isteyebiliriniz.

Windows 10 a RealFlight 4.5 Kurulum video Asıl püf nokta Yöneti olarak Çalıştırmak.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Win10 ve THK kumandasına uyumlu olan linki alabilir miyim.

Son zamanlarda Rc helikoper, uçak konularına yoğunlaşan arkadaşlar Rc simulatör konusunda çok fazla araştırma yapmadan Art-tehc ( THK ) simulator kumandasını alarak simulasyon çalışmak istiyorlar ve sonrasında bakıyorlar ki bu kumanda güncel simulatörler le uyumlu çalışmıyor ve tatmin edici değil, arayış içerisinde RF 4.5 ile çalışabileceğini öğrenip, indirme kurulum işlerine başlıyorlar, sonra windows 10 ile sorunlar yaşayarak uyumlu olmadığını düşünüp hayel kırıklığı yaşıyorlar, bu yüzden hem RF 4.5 in bütün windowslara kurulabileceğini açıklamak hemde biraz güncellemek istedim.

İndirme linklerini Yandex diske yükledim daha hızlı pratik indirebilirler ve Windows 10 ile nasıl kurulum yapabileceklerini gösteren bir video hazırladım umarım birilerinin işine yarar.

İndirmek Linklerini Özel Mesaj İle isteyebiliriniz.

Windows 10 a RealFlight 4.5 Kurulum video Asıl püf nokta Yöneti olarak Çalıştırmak.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
indirme linkini özelden atabilirmisiniz tşkler

Merhabalar ,
Ben realflight in 4.5 5 7.5 versiyonlarını indirdim ama hiçbirini çalıştıramadım elimde banggood dan aldığım dongle var onunla çalıştıramadım

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ama phoenix sim çalışıyor.

realflight i çalıştırmam için sim kumandası mı almam lazım?

bir de araştırdım, art tech var bir de copterx kumanda var heli için hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleme:
Merhabalar,Bilgisayar kumandayı görmesine rağmen bu hatayı alıyorum.Nasıl çözebilirim?

Ekli dosyalar

• simü.gif
    simü.gif
    70.3 KB · Görülme: 3