RealFlight Simulasyon Lazım

Merhaba benimde linke ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler. yeni ve 4.5 için. Tekrar teşekkürler.

Mehmet abi saatlerdir phoenix kurulumuyla uğraşıyorum herşey tamam ama launchere tıklayınca bekliyor ve kalıyor. Senden ricam bana da real flight indirme linki gönderebilir misin. THK kumandası kullanıyorum
phenix te sürekli kurulum ve kurulum sonrası kalibre sorunu yaşamaktan bıktım.
teşekkür ederim

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Merhaba.
Benim de thk kumandam var .uyumlu rf sim gönderebilirmisiniz.şimdiden teşekkürler

Merhaba flysky kumanda kullanıyorum. Kendim rc uçak yaptım. Yeni başladım. Real flight ı nerden indirebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Mehmet abi bu real flight linkine baktım simülatör konusunda da link calısmıyor sanki ben mi yanlış yere baktım acaba?

Abi şimdi kumandayı simulatör için bilgisayara bağlamak istiyorum micro usb kablosu aldım küçük geldi ucu. Hangi kablo türünü kullanmam lazım taranis qx7 mini usb mi?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi şimdi kumandayı simulatör için bilgisayara bağlamak istiyorum micro usb kablosu aldım küçük geldi ucu. Hangi kablo türünü kullanmam lazım taranis qx7 mini usb mi?
@Muhammet Özbey lütfen aynı soruyu tüm RF konularına sorup durmayın :angry: Zaten cevabı bilen varsa yardımcı olacaktır... Bu şekilde davranarak konuları kirletmeyelim. Bu ILK ve SON uyarımız olsun..