RealFlight Simulasyon Lazım

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Mustafa ÇOBAN

Kıdemli Uye
Web sitesi
www.kervansaraykahve.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Malesef bütün keyleri denememe rağmen kurulumu tamamlayamadım. Aktivasyon kodu istiyor sürekli.
Maselef o sorun bazen oluşuyor internet varken felan tekrar dene, interneti kapat dene, virus programı engel olabiliyor bunlar secenek.

Ali Haydar GÖK

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Birde mümkünse ağı değiştirip tekrar deneyin. Mesela ev interneti varsa onu devre dışı bırakıp telefon interneti ile deneyin. Zaten telefon interneti ile deniyorsanız farklı bi telefonun interneti ile deneyin. 2 kere Rf7 kurdum. İkisindede dediğimi yapmadan active edemedim.

İlgi Alanı
Hepsi
Merhabalar, benim de dongle'ım yolda :yuppi: mesaj yollayabilir misiniz :)

İlgi Alanı
Hepsi
flysky fs-i6 almayı düşünüyorum. Bu kumandaya uygun bir simülatör programı benimle de paylaşırsanız sevinirim.
Çok teşekkür ederim.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
flysky fs-i6 almayı düşünüyorum. Bu kumandaya uygun bir simülatör programı benimle de paylaşırsanız sevinirim.
Çok teşekkür ederim.
Bu kumanda ile simulator kullanabilmek için Dongle dediğimiz USB cihazı almanız gerekiyor. Detaylar ekte.

Sim linklerini de özelden gönderiyorum :saygilar:

İlgi Alanı
Hepsi
Bu kumanda ile simulator kullanabilmek için Dongle dediğimiz USB cihazı almanız gerekiyor. Detaylar ekte.
Aynen, kumandayı aliexpress'den almayı düşünüyorum. Alırken USB dongle sepetime ekleyeceğim.
Cevabınız ve yardımınız için teşekkür ederim.
Selam ve saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari