Sab Kraken 700

Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar. :bravo: :bravo: Bu modelleri ancak Bertte görürüz derken üstelik 2 tane gelmiş. :heartxf:

Toplanmış, incelenmiş, maidenları yapılmış...

Bahar gerçekten geliyor :thumbup: :thumbup:

Paylaşımlar içinde ayrıca teşekkürler arkadaşlar, güzel moral oldu hepimize ellerinize sağlık. :RCKolik:

Hiç video koymamıştık krakerlerin :lol:
Çook aşırı sinekli, sonunda arılı ortam nedeniyle biraz dağınık, biraz yüksek ama maksat video olsun,
Telefondan izlemenizi tavsiye ederim çekim yönü nedeniyle, 1080p-60fps ile izlenilebilir.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Buraya bir iki de foto bırakalım :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu arada 2. Kraken @burakdalbudak kardeşimizin, artık Manisa'da iki tane Kraken var. Kutuyu açalı 24 saat olmadan maideni yaptık :halay::halay::halay:

Son düzenleme:
Hiç video koymamıştık krakerlerin :lol:
Çook aşırı sinekli, sonunda arılı ortam nedeniyle biraz dağınık, biraz yüksek ama maksat video olsun,
Telefondan izlemenizi tavsiye ederim çekim yönü nedeniyle, 1080p-60fps ile izlenilebilir.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Buraya bir iki de foto bırakalım :halay:
Çok güzel, çok keyifliydi izlemek. Bravo ?

Bu arada, artik kesin karar verdim, Raw’ dan daha çok seviyorum Kraken’ i. X5 ten sonraki 700 lerden biri galiba Kraken olacak. Tabi Kraken’ e giden yolda hangi 700’ ler elimden geçer bilmiyorum ??

Sticklerine sağlık kardeşim :thumbup: Zevkle izlediğimiz güzel bir uçuş olmuş :heartxf:
Bu arada 2. Kraken @burakdalbudak kardeşimizin, artık Manisa'da iki tane Kraken var. Kutuyu açalı 24 saat olmadan maideni yaptık
Vay ne zaman aldınız, ne zaman topladınız da bugün Maiden yaptınız :eek: %p:bravo: Şaka bir yana @burakdalbudak kardeşimize yeni modeli hayırlı uğurlu olsun ?

Sticklerine sağlık kardeşim :thumbup: Zevkle izlediğimiz güzel bir uçuş olmuş :heartxf:

Vay ne zaman aldınız, ne zaman topladınız da bugün Maiden yaptınız :eek: %p:bravo: Şaka bir yana @burakdalbudak kardeşimize yeni modeli hayırlı uğurlu olsun ?
Teşekkür ederim abi,
Valla biraz hızlı oldu, aldığımız gibi topladık , Manisa'nın delisi meşhur biliyorsun :evil::evil:

Yeni model hayırlı olsun. Modeller fişek gibi ?

Kağan abi sticklerine sağlık. Biraz yüksek diyorsun ama dolara göre alçak bile denilebilir bence :) Model canavar gibi. Sesi de fulleyince kulaklarımın pası silindi ;D

Valla çok canım çekti. Yarın uçmak için sabırsızlanıyorum :)

Bu arada ne raw ne kraken, black thunderın yerini tutmaz bende. Ama sarı siyah olan ?