Seagull Low Wing Trainer

Seagull Low Wing Trainer

Evet Doğuş malesef virtual yani işletim sistemi içinde sanal pc oluşturmak hiç güzel olmuyor ne kadar iyi bir makine olsada genelde küçük programlar ve testler için kullanıyorlar mac makinaları nasıl bilmiyorum ama söyle birsey yapılır normal laptoplar için dvd sürücü sokulerek yerine hdd takilabiliyor ve o hdd ye Windows kurup açılışta şu hdd aç dediğinde Windows diğerini aç dediğinde maç açılması sağlanabilir ama elime hiç mac geçmediği için sizde durum nedir bilemiyorum. Gerçi öyle olsa emre çözmüş tu bu durumu pc şart abi söyle üzüm süre is yapacak

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Seagull Low Wing Trainer

Yok bootcamp dedigi zaten ayri bi sistem olarak win kurmak. Virtual degil. Virtual ile verim alamadim ben, ilk basta guzel calisiyor, ancak daha sonra uyuma uyanma mevzulari sorun cikariyor, klasik windows sorunlari mac'e de bulasiyor.

Seagull Low Wing Trainer

Emre Kaman' Alıntı:
Dogus windows mac gibi medeni bir os olmadigi icin hayvan gibi sistem kaynagi kullanir. Dolayisiyla fanlar susmak bilmez ve osx'den aliskin oldugun performansi alamazsin. Bir problem yok yani. [emoji1][emoji1]

Ayrica mac'de ekstra bir program kurmadan goruntuyu cevirebiliyor olman lazimdi, nerden yapildigini unuttum simdi.

Abi macten değil ama iphonedan yaptım, imovie ile yeni film oluştur dedim o videoyu koydu sonra iki parmakla döndürme hareketi yaptım döndü. :D Şimdi bir deneyeceğim bakalım olmuşmu diye şayet olursa yeni videolarıda bir deneyeyim. :)

Seagull Low Wing Trainer

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sanıyorum olmuş abi, bu sefer rahat rahat izleyebilirsiniz. Birde kalkış videosu ve pist başı yaparken bir video ekledim.

Seagull Low Wing Trainer

Zaten mac te windowstan daha çok özellik vardır yoksa herkes mac apple hayranı boşa olmuyor bir elma amblemine para vermiyor. böyle devam birde next aldınmı sim işinide çözersin diyecektim ama ondan sadece heli var.

Seagull Low Wing Trainer

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Zaten mac te windowstan daha çok özellik vardır yoksa herkes mac apple hayranı boşa olmuyor bir elma amblemine para vermiyor. böyle devam birde next aldınmı sim işinide çözersin diyecektim ama ondan sadece heli var.

Abi aerofly aldım ama çok boş geldi bana, pro sürümünüde satın almak lazım, model almak lazım, havalimanı almak lazım ohooo. En iyisi phoenix abi şimdilik. Birde RF'yi denemek istiyorum ondada kurtarma özelliği varmış heralde abi. Ona elim alışsın diye abi. :)

Seagull Low Wing Trainer

aynen 977 sevdası ne oldu bende Blade mcpx nano var sana gönderim kırarsan ödersin kırmazsan tam evlik dışarıdada rahat rahat uçar tam eğitim modeli ama dur senin kumandayla haberleşmez DSMX protokol tüh neyse bence sen iyice sim çalış çözersin modelci adamsın sen.

Seagull Low Wing Trainer

Mustafa Çoban.' Alıntı:
aynen 977 sevdası ne oldu bende Blade mcpx nano var sana gönderim kırarsan ödersin kırmazsan tam evlik dışarıdada rahat rahat uçar tam eğitim modeli ama dur senin kumandayla haberleşmez DSMX protokol tüh neyse bence sen iyice sim çalış çözersin modelci adamsın sen.

v977 iade etmeye çabalıyorum abi. [emoji3]

Ürün bozuk çıktı satanlar sorun çıkardı olan garibana oldu. [emoji3]

Heli bana bakmadığı sürece sorun yok abi hoverda iken. Ama bana baktığı an tüm ortantasyon gidiyor. [emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Seagull Low Wing Trainer

Doğuş' Alıntı:
v977 iade etmeye çabalıyorum abi. [emoji3]

Ürün bozuk çıktı satanlar sorun çıkardı olan garibana oldu. [emoji3]

Heli bana bakmadığı sürece sorun yok abi hoverda iken. Ama bana baktığı an tüm ortantasyon gidiyor. [emoji3]

zaten su an nerdeyse 1 yıldır heli öğrenmeye çalışıyorum simdi gerçekti microydu felan yeni yeni noise hover yapıyorum oda opsürt hareketler yapmadan o gayet normal ilk aşama normal tail in hover ileri geliri sağa sola sonra öğrenirsin merak etme.

Seagull Low Wing Trainer

Mustafa Çoban.' Alıntı:
zaten su an nerdeyse 1 yıldır heli öğrenmeye çalışıyorum simdi gerçekti microydu felan yeni yeni noise hover yapıyorum oda opsürt hareketler yapmadan o gayet normal ilk aşama normal tail in hover ileri geliri sağa sola sonra öğrenirsin merak etme.

Abi en azından sabırlıyım elimde oyalanacak çok şey var, bir telaşe yok yani bu sayede ağır ağır gidiyorum emin adımlarla. :)

Seagull Low Wing Trainer

Doğuş' Alıntı:
Abi en azından sabırlıyım

ağır ağır gidiyorum emin adımlarla. :)

Şaka gibi[emoji38]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seagull Low Wing Trainer

sumeryamaner' Alıntı:
Şaka gibi[emoji38]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiç inandırıcı olmadığını biliyorum abi. :laugh: :laugh:

Seagull Low Wing Trainer

Doğuş' Alıntı:
..Sanıyorum olmuş abi, bu sefer rahat rahat izleyebilirsiniz. Birde kalkış videosu ve pist başı yaparken bir video ekledim.
Süpersin Doğuş, işte olay budur :bravo: :thumbup: :halay:

Seagull Low Wing Trainer

Uçak satılmıştır, umarım yeni sahibinede uçmayı öğreten bir model olur. Şimdiye kadar adam akıllı topladığım ilk modeldi. Diğer tüm modellerimin bir kısmı içime sinmemişti ama bu gerçekten su gibi akıp gitmişti toplanırken.

Model ile 100 den fazla uçuş geçirdim. Uçuş sırasında pek hata yapmadım. Bir defa hata yaptım onda da uçak toparlamama müsade etti. Başlangıç için tercih edilebilecek çok güzel bir uçak. Uzun vadede insan keyif alarakta uçar.

Merhaba
Seagull N40 model low tranier modelim için kanat vidasının ölçülererini öğrenebilirmiyim
teşekkürler