Seagull Low Wing Trainer

Seagull Low Wing Trainer

Doğuş' Alıntı:
Abi kusura bakma telefonda direk yatay aciyor ama youtube neden böyle yaptı anlamadim [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sıkntı yok Doğuşum espiri olarak dedim aklında bulunsun telefonlarda ilk kayıta hangi pozisyonda başlıyorsan o pozisyonda kayıt etmek gerekiyor yatay çekmek için yatay başlamak lazım. ;)

Seagull Low Wing Trainer

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Sıkntı yok Doğuşum espiri olarak dedim aklında bulunsun telefonlarda ilk kayıta hangi pozisyonda başlıyorsan o pozisyonda kayıt etmek gerekiyor yatay çekmek için yatay başlamak lazım. ;)

Abi işte hem uçup hem çekemeyince böyle sıkıntılar yaşıyoruz malesef. [emoji4]

Yakında go pro tarzı bir şey alıp tüm uçuşları kaydetmek istiyorum başıma bağlayıp. [emoji3]

Seagull Low Wing Trainer

Sümer Yamaner' Alıntı:
Ben monitörü çevirmek yerine kanepeye uzanıp yatay vaziyette izledim daha kolay oldu! :p :D
Ben bunun yerine cep telefondan seyrediyorum, daha kolay oluyor Abi ;D

Dogus oyle ya da Boyle, Paylasim icin Tesekkur ederiz :thumbup:

Seagull Low Wing Trainer

Elinize sağlık Doğuş. Pistiniz çok güzel olmuş. İnişlerde çok hoş özellikle ikinci uçak çok güzel inmiş.

Seagull Low Wing Trainer

Ben telefondan seyretmeme rağmen ne yapacağımı şaşırdım. ;D

Seagull Low Wing Trainer

Yorumlar için teşekkür ederim herkese. [emoji3]

Övünmek gibi olmasın ama inişlerimi beğeniyorum. [emoji3]

Seagull Low Wing Trainer

Kusura bakmayın yine ekranları yamultup, veya yatağa kanepeye uzanıp izlemek zorunda kalacaksınız. Kısa bir touch and go videosu. Sevdiğim rüzgarlarda uçuş paternini takip ederek yakıt bitene kadar touch and go yapabiliyorum bu uçakla, kafamda P51 olduğu için süzülerek gelmektense daha eğimli bir inişi tercih ediyorum, bana daha çok keyif veriyor. Süzülüp indi inecek diye beklemek biraz sıkıcı bu uçakta. Artık uçak deformasyonlarını göstermeye basladı her tarafı bantla dolar yakında, kullanıyoruz elbet eskiyecek. Uçması çok keyifli bir model. Tek sıkıntısı yan rüzgarlarda rudder servosu ön dikme yüzünden high rate kullanamadığım için zorluyor. O noktadada teker koyana kadar piste belli bir eğimle gelip uçağın teker koymadan önce rudder ile müdahale etmemle birlikte inişi gerçekleştirebiliyorum. Sanıyorum ki perte çıkana kadar keyifle uçuracağım bir uçak olacak kendisi.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tabi uçağa alışınca ve de trainer olmasından mütevellit biraz modele karşı o eski heyecanım kalmadı. Ama ekstrem sayılabilecek hava koşullarında bu modeli kullanarak hakimiyetimi geliştirmeye çalışağım. Eskiden toprak pist kısaydı, model hizadan çıksa bile kısa olduğu bilincinde olunca birden hizlanip havalanmayi dusunurduk, bu pist uzun olunca kosturmak icin mücadele ederken piper dansöz gibi saga sola kacinca insan panikliyor.

Konumuza dönecek olursak sahada gördüklerim ve incelediklerimde dahil olmak üzere hem uçağa benzeyen, hemde keyifli bir trainer herkese öneririm.

Seagull Low Wing Trainer

Doğuş' Alıntı:
Kusura bakmayın yine ekranları yamultup, veya yatağa kanepeye uzanıp izlemek zorunda kalacaksınız. Kısa bir touch and go videosu. Sevdiğim rüzgarlarda uçuş paternini takip ederek yakıt bitene kadar touch and go yapabiliyorum bu uçakla, kafamda P51 olduğu için süzülerek gelmektense daha eğimli bir inişi tercih ediyorum, bana daha çok keyif veriyor.
Çok yok bu iş böyle olmayacak, yoksa yakında boyun fıtığı olacağız :lollol: :lol:

Özelden mesaj gönderdim Doğuş. Vaktin olunca bu yazılımları indirirsen, görüntüyü 2 dak yatay hale getirip o şekilde yükleme yapabilirsin, eğer PC başında isen tabii ki %p

Seagull Low Wing Trainer

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Çok yok bu iş böyle olmayacak, yoksa yakında boyun fıtığı olacağız :lollol: :lol:

Özelden mesaj gönderdim Doğuş. Vaktin olunca bu yazılımları indirirsen, görüntüyü 2 dak yatay hale getirip o şekilde yükleme yapabilirsin, eğer PC başında isen tabii ki %p

Abi benim büyük bir vebalden kurtardın. [emoji3]

Seagull Low Wing Trainer

Görüntüyü Windows Movie Maker ile de düzeltebilirsin Doğuş kardeşim.Bizzat denedim küçük ve kullanışlı program.

Seagull Low Wing Trainer

Tamer Öztürk' Alıntı:
Görüntüyü Windows Movie Maker ile de düzeltebilirsin Doğuş kardeşim.Bizzat denedim küçük ve kullanışlı program.

Ben pek anlamayınca bu işlerden [emoji3]

Seagull Low Wing Trainer

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Doğuş Windows kullanmıyor elmalı köyünden mac ci

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Abi Boot Camp ile kurdum bir Windows 10 ama tam bir stabil elde edemedim, ufak tefek simülatör çalışmalarında, böyle işlerde kullanmak için. Mesela normalde fan sesi duymadığım halde Windows 10 kullanırken susmak bilmiyor. Şu sıralar vakit bulamadığım için Apple ilede iletişim kuramadım. Canlı destek isteyeceğim Apple'dan bu sorun devam ederse. Bu hobiye başladıktan sonra gerçekten ihtiyaç duymaya başladım. Kumanda güncellemesi için bile windows istiyor.

Seagull Low Wing Trainer

Dogus windows mac gibi medeni bir os olmadigi icin hayvan gibi sistem kaynagi kullanir. Dolayisiyla fanlar susmak bilmez ve osx'den aliskin oldugun performansi alamazsin. Bir problem yok yani. [emoji1][emoji1]

Ayrica mac'de ekstra bir program kurmadan goruntuyu cevirebiliyor olman lazimdi, nerden yapildigini unuttum simdi.