site ile ilgili öneriler

site ile ilgili öneriler

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Iphone SAFARI'nin Flash desteği olmadı için sendeki sorunu ben hiç yaşamadım. Hatta geçen akşam GölYaka buluşmasında benzer bir konuşma geçti aramızda.

Eğer cepten kısıtlı net bağlantın var ise, bence Forum takip etmenin en güzel yolu NORMAL Web tarayıcı yerine TAPATALK uygulamasını kullanmak. Hiç kurmayı ve kullanmayı denedin mi Kadir :rolleyes:
tapatalk var abi. Ara sıra kullanıyordum şimdi onu kullanırım.

site ile ilgili öneriler

Naçizane benim de bir önerim olacak.

Forumumuz yönetim, içerik ve katılımcılar olarak zaten yeterince renkli ;) bu nedenle ilk bakışta okuma kolaylığı sağlamak açısından imza bölümlerinde fotoğraf ve/veya çok detaylı bilgi paylaşılmaması daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum. İhtiyaç duyulduğunda ilgili kişinin profil sayfasına girerek bu tür bilgilere ulaşılabiliyoruz sanırım.

Bir de takip ettiğimiz konulara "Favorilerim" yada "Takip Ettiklerim" benzeri bir ayarla kolayca ulaşabilsek derim. Gerçi belki bu özellik halihazırda mevcuttur ancak ben bilmiyor da olabilirim.

Teşekkürler...

site ile ilgili öneriler

CEM T' Alıntı:
Naçizane benim de bir önerim olacak.

Forumumuz yönetim, içerik ve katılımcılar olarak zaten yeterince renkli ;) bu nedenle ilk bakışta okuma kolaylığı sağlamak açısından imza bölümlerinde fotoğraf ve/veya çok detaylı bilgi paylaşılmaması daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum. İhtiyaç duyulduğunda ilgili kişinin profil sayfasına girerek bu tür bilgilere ulaşılabiliyoruz sanırım.

Bir de takip ettiğimiz konulara "Favorilerim" yada "Takip Ettiklerim" benzeri bir ayarla kolayca ulaşabilsek derim. Gerçi belki bu özellik halihazırda mevcuttur ancak ben bilmiyor da olabilirim.

Teşekkürler...

Cem bey konuların üzerindeki butonlardan "Haberdar Et" butonuna tıklarsanız, veya forumu Tapatalk ile görüntülerken yıldız işareti ile favorilere eklerseniz, o konu "Yararlı Linkler" altındaki "Takip Edilen Konular" listenize eklenecektir.

İmza konusunda forumun okunurluğunu etkileyecek kadar büyük bir resim veya uzun bir yazı olmadığı sürece, benim hoşuma giden bir özellik olduğunu söyleyebilirim, tabi tamamen kişisel fikrimdir :)

site ile ilgili öneriler

Emre Kaman' Alıntı:
Cem bey konuların üzerindeki butonlardan "Haberdar Et" butonuna tıklarsanız, veya forumu Tapatalk ile görüntülerken yıldız işareti ile favorilere eklerseniz, o konu "Yararlı Linkler" altındaki "Takip Edilen Konular" listenize eklenecektir.

İmza konusunda forumun okunurluğunu etkileyecek kadar büyük bir resim veya uzun bir yazı olmadığı sürece, benim hoşuma giden bir özellik olduğunu söyleyebilirim, tabi tamamen kişisel fikrimdir :)
Hobby forumlarinin tumunde imzaya modeller eklenebilmektedir. Burada esas olan Emre'in de ifade ettigi gibi olayi abartmamak. Bu konuda henuz belli bir standard yayinlamadik :rolleyes:

Aslinda hazir olan fakat bir turlu yayinlamak nasip olmayan "Forum Kullanim Kurallari" metninde bununla ilgili bir kismimiz da.Bu vesile ile bu kurallari da en kisa sure icerisinde yayinlayalim insallah :RCKolik:

site ile ilgili öneriler

Benim küçük bir önerim var, beğeni yada teşekkür yada alıntı verildiğinde o mesajı yazana bildirim gösterilmesi,
mail olarak gönderime gerek yok ama kenarda ufak bir bildirimler listesi güzel olurdu..

site ile ilgili öneriler

istediğimiz konuları favorilerime eklemek olsa.

site ile ilgili öneriler

barış altun' Alıntı:
istediğimiz konuları favorilerime eklemek olsa.

Bakınız: 4 mesaj yukarı

Kağan Kazancı' Alıntı:
Benim küçük bir önerim var, beğeni yada teşekkür yada alıntı verildiğinde o mesajı yazana bildirim gösterilmesi,
mail olarak gönderime gerek yok ama kenarda ufak bir bildirimler listesi güzel olurdu..

Evet güzel bir özellikti HT'e dair.. :) Ancak bizim forumun altyapısı farklı bildiğim kadarıyla. Oluru var mı acaba...

site ile ilgili öneriler

Yakinda IHA (Herturlu) bilgisi iceren sitelere yasak gelirse sasirmamak lazim,

Bahanesi : Kotu niyetliler herturlu teknik bilgiyi sizden aliyor...

site ile ilgili öneriler

Emre Kaman' Alıntı:
Evet güzel bir özellikti HT'e dair.. :) Ancak bizim forumun altyapısı farklı bildiğim kadarıyla. Oluru var mı acaba...
Ne yazik ki bizim kullandigimiz Smf'ye boyle bir ozellik ilave edilmemis :-\

Evrim SUTEL' Alıntı:
Yakinda IHA (Herturlu) bilgisi iceren sitelere yasak gelirse sasirmamak lazim,

Bahanesi : Kotu niyetliler herturlu teknik bilgiyi sizden aliyor...
Olmayacak sey degil :rolleyes: Biz de dukkanin kapisima kilit vururuz bu durumda :rolleyes:

site ile ilgili öneriler

Abi tapatalkla ilgili güncellemeleri yapabilsek. Geçen gün beni uyardı tapatalk güncel değil sitede bu özelliği kullanamazsınız diye.

Sent from my iPhone using Tapatalk

site ile ilgili öneriler

Doğuş' Alıntı:
Abi tapatalkla ilgili güncellemeleri yapabilsek. Geçen gün beni uyardı tapatalk güncel değil sitede bu özelliği kullanamazsınız diye.

Ara ara takip edip forum tarafındaki Tapatalk güncelleme çalışıyorum ama bazen hızına yetişmek zor oluyor, en
azından bir donem öyleydi :)

Not aldım, bir ara güncelleme yapayım. Sadece merak ettigim ıcın sorayım sen de hangi özellikle ıcın uyarı çıktı? Zira her ikimiz de iphone kullanıyoruz, ben bir sey fark edemedim ??

site ile ilgili öneriler

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ara ara takip edip forum tarafındaki Tapatalk güncelleme çalışıyorum ama bazen hızına yetişmek zor oluyor, en
azından bir donem öyleydi :)

Not aldım, bir ara güncelleme yapayım. Sadece merak ettigim ıcın sorayım sen de hangi özellikle ıcın uyarı çıktı? Zira her ikimiz de iphone kullanıyoruz, ben bir sey fark edemedim ??

Abi özel mesaj yollarken oldu bana sorun. [emoji3]

site ile ilgili öneriler

Doğuş' Alıntı:
Abi özel mesaj yollarken oldu bana sorun. [emoji3]
Tam anlamadım ama onemli de degil :D Müsait bir zamanda tapatalk versiyonunu yükseltelim :)