site ile ilgili öneriler

Doğuş' Alıntı:
Abi tapatalkla ilgili güncellemeleri yapabilsek. Geçen gün beni uyardı tapatalk güncel değil sitede bu özelliği kullanamazsınız diye.
TAPATALK Server tarafı güncellenmiştir arkadaşlar :thumbup:

site ile ilgili öneriler

Bilmem bende mi böyle bilmiyorum ama forum saati 1 saat geriden geliyor.
Mesela şuan attığım ileti 08:50 gibi olması lazım :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

site ile ilgili öneriler

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Bilmem bende mi böyle bilmiyorum ama forum saati 1 saat geriden geliyor.
Mesela şuan attığım ileti 08:50 gibi olması lazım :)
Sen de bir problem yok Şafak malum şu yaz saati uygulaması.. Her ne kadar biz almamış olsak da, Forum saati 1 saat geriye alınmış durumda.

Bunun iptalini üşenip araştırmayınca böyle bir durum çıkıyor ortaya :laugh: :D

NOT: Neyse seni kırmadık ve sorunu çözdük. Şu an saat farkının düzelmiş olması lazım ;)

site ile ilgili öneriler

Merhaba, uzun zamandır aklımda ama yazmak bugüne kısmetmiş, hemen hemen herkesin elinde zamanında, lazım olur diye az yada çok para verip aldığı fakat ya hiç kullanamadığı veya birkaç kez kullandığı atıl vaziyette duran birçok malzemeleri vardır sanırım. En azından bende öyle, bu malzemelerin tamamı neredeyse yurtdışı menşei dolayısı ile de hep döviz ile alınmış malzemelerdir. Forumda satış ilanlarının olduğu bir bölüm mevcut zaten aynı bölüm altında birde takas kısmı eklense, elinde fazla, kullanmadığı, kullanmaktan sıkıldığı yada hoşuna gitmediği malzemeleri burada değerlendirerek hem çekik gözlülere daha fazla kazandırmayalım hem ülke ekonomisine katkıda bulunmuş olsak nasıl olur?

site ile ilgili öneriler

Rc modelleri ilgilendiren haber köşesi olursa güzel olur... :thumbup: :thumbup:

site ile ilgili öneriler

Mehmet İzzet KÖSE' Alıntı:
Merhaba, uzun zamandır aklımda ama yazmak bugüne kısmetmiş, hemen hemen herkesin elinde zamanında, lazım olur diye az yada çok para verip aldığı fakat ya hiç kullanamadığı veya birkaç kez kullandığı atıl vaziyette duran birçok malzemeleri vardır sanırım. En azından bende öyle, bu malzemelerin tamamı neredeyse yurtdışı menşei dolayısı ile de hep döviz ile alınmış malzemelerdir. Forumda satış ilanlarının olduğu bir bölüm mevcut zaten aynı bölüm altında birde takas kısmı eklense, elinde fazla, kullanmadığı, kullanmaktan sıkıldığı yada hoşuna gitmediği malzemeleri burada değerlendirerek hem çekik gözlülere daha fazla kazandırmayalım hem ülke ekonomisine katkıda bulunmuş olsak nasıl olur?

Mehmet bey Alım-Satım bölümümüzdeki ilanlarınıza takas seçeneği de ekleyebilirsiniz.

mustafa baydaş' Alıntı:

Rc ile ilgili haberleri konu olarak açıyoruz zaten.

site ile ilgili öneriler

Mehmet İzzet KÖSE' Alıntı:

Helifreakte var aslında heli, elektronik, aranıyor, takaslık gibi alt bölümler... Neden olmasın alım satım altında bir alt bölüm... Ama genelde takas düşünülmüyor tek başına, önce az biraz zararla da olsa "paraya çevirme" yöntemi tercih edilıyor yeni alınacağa kaynak olması açısından. Takas da normal satışa ek olarak, opsiyon olarak sunuluyor. Ama olabilir yani.

Ben mesela elimdeki standart servoları takasta kullanıp yerine mini servo alabilirim. Veya warp kiti takasta düşünebilirim işime yarayacak başka bir ürünle...

mustafa baydaş' Alıntı:

Açıkçası kendi kullandığım markalarla ilgili gelişmeleri kendi alt bölümlerinde paylaşmak tercihim. MSH bir yenilik yapsa, bunu ortak haber havuzuna değil, msh bölümüne açarsam ilerde ulaşımı çok daha kolay oluyor. Yoksa her türden haberin olduğu çorbanın içinde kaybolacak, unutulup gidecek.

Çok sayıda modellerimizin, ekipmanlarımızın fotoğrafları var, paylaştığım loglar var, modeldeki setuplarım ile ilgili bilgiler var... Buluşma konusunun altında paylaşmışım, şimdi nerde ne var arasam bulamam. Zamanında Logo550sx ana konusu altında paylaşsam ulaşması kolay olurdu şu anda...

site ile ilgili öneriler

Abiler hızlı yanıt bölümünü paylaşın üzerine alma imkanımız var mı?

Ayrıca çok daha kullanışlı olmuş okunmayanları üste almak.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

site ile ilgili öneriler

Doğuş abinin dediği gibi hızlı yanıt,benzer konular, konu paylaş sırasıyla olursa güzel olabilir.

Okunmayan konuların en yukarıya alınması bence güzel olmamış. Çok uzun bir sayfa yok zaten biraz aşağı inip ordan görebiliyordum okunmamış konuları. Yukarda göze hoş gözükmüyor eski yerinde daha iyiydi bence :saygilar:

site ile ilgili öneriler

Oneriler icin Tesekkur ederiz arkadaslar :RCKolik:

Dogus, hizli cevabin yukarida olmasi benim gibi hizli mesaji kullanmayan insanlari asari derecede rahatsiz edecegi gibi ayni zamanda konularin okunmasini da zorlastiracaktir diye dusunuyorum. Ozetle bence yeri gayet iyi ki. Ayrica genel forum standardlari da bu sekilde zaten :)

Kadir, demo amacli son konulari su an icin en uste aldik. Biraz boyle kullanalim olmadi yine eski haline getiririz ;)

site ile ilgili öneriler

"Son Mesajlar" bölümünü nereye koyarsanız koyun benim için farketmez ama "Tümünü Okundu Say" butonu hemen o bölümün altında ya da üstünde olsa benim için çok iyi olacak. :)

site ile ilgili öneriler

Sümer Yamaner' Alıntı:
"Son Mesajlar" bölümünü nereye koyarsanız koyun benim için farketmez ama "Tümünü Okundu Say" butonu hemen o bölümün altında ya da üstünde olsa benim için çok iyi olacak. :)
:eek: Sümer abi helilerle alakalı güncel konuları nasıl takip edeceksin o zaman. :lol: :lol:

site ile ilgili öneriler

Türker Akgün' Alıntı:
:eek: Sümer abi helilerle alakalı güncel konuları nasıl takip edeceksin o zaman. [emoji38] [emoji38]
Yahu tüm yeni mesajları takip ediyorum zaten. Helilerle alakalı olanları daha baştan okundu sayıcam. Gayet basit. :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

site ile ilgili öneriler

Değerli arkadaşlar,

Kullanım pratikliği, gelen talepler ve diğer 1-2 husus sonrası test amaçlı üst kısma alınan "Son Mesajlar" bölümü eski yeri olan alt kısma alınmıştır. Bilginize :saygilar: