Sohbet Odası

Ynt: Ynt: Sohbet Odası

Berkay35' Alıntı:
TBE denen olay daha önce başıma geldi ilk önce linkleri felan kontrol edin bi sorun yoksa swashplati kontrol edin swashin üstündeki parça.......
V911 uzmani cok guzel bilgi vermis :bravo: kalemine saglik Berkay :thumbup:

Ynt: Ynt: Ynt: Sohbet Odası

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Berkay35' Alıntı:
TBE denen olay daha önce başıma geldi ilk önce linkleri felan kontrol edin bi sorun yoksa swashplati kontrol edin swashin üstündeki parça.......
V911 uzmani cok guzel bilgi vermis :bravo: kalemine saglik Berkay :thumbup:
:D :D Sağol abi bizde sizlerden öğrendiklerimizi aktarıyoruz :D

Ynt: Sohbet Odası

Akşam elden geçirdim. Pallerin takılı olduğu 2 plastik parçayı ince zımparayla biraz incelttim bu sayede düzeldi sanırım. Çünkü daha önce dediklerinizi yapmıştım. Bu arada benim 100x'in kumandasıyla da bind olduğu için iki kumada ile de kullanma şansım oldu. T9 la diğer kumanda ile kullanma arasında dağlar kadar fark var.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Eveeet , bu arada forumumuzun herşeyi , medar-ı iftiharımız , elektronik beyinimiz , administratörümüz , kankam , kardeşim , hemşerim , kısacası can dostum Mehmet Küçüksarı 'nın doğum günü kutlu olsun.
Allah nice sağlıklı , mutlu , huzurlu ve sevdiklerinle birlikte afiyetli , bereketli yıllar nasip etsin sevgili kardeşim... :saygilar:
Kardeşim, dostum tekrar tekrar teşekkür ederim, sağol varol. Şu hobinin bana kazandırdığı ilk dostlarımdan birisin. İyi ki seni tanımışım :thumbup:

Bu arada sabahtan seni arıyorum diye İzmit'ten Hakan'ı aramışım yanlışlıkla :embarras: Daha yeni fark ettim :lol:

Az önce aradım ama cebin kapalıydı :embarras: . Ne yaptın pil işini ?? Diğerinde bir problem yok değil mi ? :rolleyes:
Rica ederim dostum , ne demek , Allah seni başımızdan eksik etmesin.
Şarjım bitmiş , daha şimdi gördüm,bugün burası rüzgarlı ve yağmurluydu uçamadık.
Pilin birini şarj ettim ama diğerinin bir celli kenardan darbe almış ve makaronu bile kesilmiş,kutusundan öyle çıktı yani nakliye hasarı değil.
Ondan dolayı çatırdamış olabilir, korktum basmadım artık çünkü ciddi bir içine çökme durumu var yan tarafından.
Boşver pili mili şimdi , sen naptın , bugünü güzel değerlendirmişindir umarım.. ;)
Valla Hakan'ım dün her anlamda, özel hayat ;) ve modelcilik olarak güzel bir gündü :thumbup:

Epey bir aradan sonra yeni hareketler (Stole Turn) denemeye çalıştım. Dikkat et "çalıştım" diyorum, "başardım" değil :lollol:

Pilin orjinalde problemli gelmesi büyük şanssızlık :embarras: Neyse allahtan havada fark edilmedi, daha da kötü olabilirdi ;) Bence de artık o pili kullanma, ne olur ne olmaz.

Şarj etmeye bile cesaret edemedim ki dostum, nasıl kullanayım.Neeyse can sağolsun , 13-14 dolarlık mataf için üzülmeye ya da Amerika'yı yeniden keşfetmeye çalışacak operasyonlar yapmaya değmez. :laugh:

Hayırlı olsun kardeşlerim , bu logo çok bize has bişey olmuş canım.Ortasında ay-yıldız , zemininde bayrak kırmızım, valla ne diyim , helal olsun , emeği geçen herkesi teker teker tebrik ediyorum............. :bravo: :bravo:

Ynt: Ynt: Sohbet Odası

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Hayırlı olsun kardeşlerim , bu logo çok bize has bişey olmuş canım.Ortasında ay-yıldız , zemininde bayrak kırmızım, valla ne diyim , helal olsun , emeği geçen herkesi teker teker tebrik ediyorum............. :bravo: :bravo:
Teşekkürler Hakan'ımda bu büyük ihtimal GECICI LOGO muz.

Yeni LOGO'nun konsept taslak çalışması tamam %p Şu an grafiker 2 arkadaş üzerinde çalışıyor. Bakalım sonuç ne olacak, bizler de merakla bekliyoruz ;)

Sohbet Odası

Arkadaşlar bugün itibariyle Cuma gününe kadar güzel Antalya'dayım. Hem bir arkadaşımı evlendireceğim hem de wakeboard yapacağım. Zamandan tasarruf uçakla geçtim ve modelci koltuğu kontenjanından faydalım. Pencerenin baktığı yere dikkat. :lollol:
Uçak Boing 737-800 koltuk F31.

Arada pilota çok sert aileron veriyorsun biraz expo'yu arttır, erken flap açtın gibi müdahalelerim oldu tabi. :lol:

Bu arada gözüken karlı dağlar Bursa'nın dağları. Hala kar var, keşke biraz bizde de olaydı. :rolleyes:

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• Görüntü0251.jpg
    Görüntü0251.jpg
    36.7 KB · Görülme: 82
Sohbet Odası

Türker'im hemen geçseydin pilot kabine öğretseydin EXPO falan :lol: Belki pilot arkadaşlar nasıl ayarlayacaklarını bilmiyorlardı :lollol:

Bu arada şimdiden iyi eğlenceler. Dönüşte mutlaka GoPRO ile TAKLA videolarını bekliyoruz, ona göre ;)

Sohbet Odası

Bu arada şimdiden iyi eğlenceler. Dönüşte mutlaka GoPRO ile TAKLA videolarını bekliyoruz, ona göre ;)
Eğer durumum yarında şuana kadar edindiğim ufak morluklar ve kas ağrılarıyla sınırlı kalırsa inşallah diyelim. :lol:

Sohbet Odası

Türkercim arkadaşına ömür boyu mutluluklar, sana da iyi eğlenceler, aman çabuk gel bak daha model toplanacak . :D

Sıkı Dostlar

Arkadaşlar bugün helilerle uğraşırken iki helim arasındaki boyut farkı dikkatimi çekti paylaşayim istedim. :lollol:

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

Ekli dosyalar

• DSCF1526.JPG
    DSCF1526.JPG
    90.3 KB · Görülme: 57
  • DSCF1527.JPG
    DSCF1527.JPG
    87.7 KB · Görülme: 57
  • DSCF1528.JPG
    DSCF1528.JPG
    75.8 KB · Görülme: 57
Sohbet Odası

Maşallah diyelim.Köpek balığı ve yavrusu gibi gözüküyor. :)

Sohbet Odası

Maşallah Türkerim , çok güzeller , kırımsız , güzel ve zevkli uçuşlarını görmeyi dilerim...Bu kadar ayrıntılı ve didaktik bir 700 sınıfı toplama kaydı görmedim , forumumuz için çok kaliteli ve anlaşılır bir konu oldu aynı zamanda....
Dragonfly on the Crocodile........ :thumbup: