Sohbet Odası

Sıkı Dostlar

Türker Akgün' Alıntı:
Arkadaşlar bugün helilerle uğraşırken iki helim arasındaki boyut farkı dikkatimi çekti paylaşayim istedim. :lollol:
Daha yeni konuyu fark ettim. Bu nedir ya böyle :laugh: Maşallah maşallah diyelim :D

Şahsen benim favorim üste bulunan ufaklık ;D

Sohbet Odası

Selam arkadaşlar, İlimizde son dönemde artan hırsızlık olayları serisine bizim evide eklediler :'( açık mutfak camından giren değerli hırkız ağabeyimiz önce içeriye uyku spreyi sıkıyor peşinden yatak odasındaki pantolonlarımı alıp kapı önünde boşaltıyor, 1150 tl lik hasılatla hayırlı geceler dileyip gidiyor , ancak arkasında oldukça fazla delil bırakarak, ;D istihbarat şubede görevli arkadaşım konuyla ilgili sağolsun ciddi bir çalışma yaptırdı, şimdi beklemedeyiz, parmak izi, ayakkabı marka ve numarası ve saç örnekleriinn mevcut bir sabıkalıyamı yoksa ilerde yakalanması kesin yeni bir hırkızamı ait olduğu ortaya çıkana kadar.
Değerli dostlarım aman siz siz olun eviniz kaçıncı katta olursa olsun camları yatmadan kilitleyin çünki hırsızlar artık uçabiliyor :lol:

Sohbet Odası

Yavuz bey çok çok geçmiş olsun bu insanların nasıl gözleri dönüyor ne cesaretle giriyorlar anlamıyorum. ALLAH(c.c.) hidayet versin.

Sohbet Odası

Ragıp SARI' Alıntı:
Yavuz bey çok çok geçmiş olsun bu insanların nasıl gözleri dönüyor ne cesaretle giriyorlar anlamıyorum. ALLAH(c.c.) hidayet versin.

Ben sadece helal olsun diyorum, parada değilim ancak şahsı merak etmekteyim, yakalanırsa alnından öpecem.

Sohbet Odası

Büyük geçmiş olsun Yavuz. :( Herşeyi bir kenara bırak insanın evine bir yabancının girmesi çok sinir bozucu birşey. :mad:
İnşallah tez zamanda yakalanır.

Sohbet Odası

Büyük geçmiş olsun Yavuz :-\ Allah resmen sizi korumuş. Umarım çok çabuk yakalanır da başka bir salaklık daha yapmaya fırsatı olmuz. Allah daha kötüsünden sakınsın diyorum, tekrar büyük geçmiş olsun :(

Sohbet Odası

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Büyük geçmiş olsun Yavuz :-\ Allah resmen sizi korumuş. Umarım çok çabuk yakalanır da başka bir salaklık daha yapmaya fırsatı olmuz. Allah daha kötüsünden sakınsın diyorum, tekrar büyük geçmiş olsun :(

Teşekkürler, umarım bir an önce bu veledi zinanın yüzünü görmek nasip olur.

Sohbet Odası

Türker Akgün' Alıntı:
Büyük geçmiş olsun Yavuz. :( Herşeyi bir kenara bırak insanın evine bir yabancının girmesi çok sinir bozucu birşey. :mad:
İnşallah tez zamanda yakalanır.
Sağol Türkerim umarım çabuk yakalanır inan içim içimi yiyor, para hiç önemli değil benim derdim başka

Sohbet Odası

Yavuz abi geçmiş olsun. daha neler duyucaz bakalım. uyku spreyi falan vs. adamlar artık uzman olmuş.

Sohbet Odası

Yavuz Bey büyük geçmiş olsun. Ben de bu akşam karakoldaydım. Bizimde bodrumdan çocukların bisikletlerini çalmışlar. Güvenlik kamerası kayıtlarından eşgallerini tespit ettik allahtan. Polise kayıtları teslim ettim, bakalım bir şey çıkacak mı..

Sohbet Odası

Yavuz, çok geçmiş olsun! Nasıl bir dünyada yaşar olduk anlamıyorum ben artık! Küçüklüğümde annem sokak kapısının üstüne ip takardı, zırt pırt zili çalmayalım diye. Hiç de birşey olmazdı. Şimdi ise evi kale yapsak nafile. Üstelik sen bu hırsızı evde yakalayıp benzetsen suçlu bile olursun...

Aydın bey, size de geçmiş olsun! Yıllar önce Yahya Kaptanda otururken bizim de üç bisiklet çalınmıştı, karakol falan ama bir sonuç çıkmadı. Umarım sizin çıkar.

Sohbet Odası

sağolun arkadaşlar, kaderde buda varmış tek dileğim şahsın kimliğini öğrenebilmek, bu kadar cesur bi adamın yüzü nasıl oluyor boyu kaç metre cidden merak içindeyim ;)

Sohbet Odası

Sümer abi bunu hatırladınmı :) sanırım 2007 yada 2008 yılı olmalı :) ben çekmiştim Orhanlıda :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol